Veidai

2019.04.27 09:13

Projekte „Dvi kartos“ atgimusi primiršta daina sulaukė dar negirdėtų komisijos komplimentų

LRT.lt2019.04.27 09:13

Muzikiniame projekte „Dvi kartos“ dalyvaujantys žinomų žmonių duetai šio šeštadienio vakarui paruošė dainas apie metų laikus. Ypatingo dėmesio sulaukė Rapolo Meškausko ir grupės „Vairas“ vokalisto Rolando Janušo duetas. Jie atliko grupės „Vairas“ dainą „Sniegena“.

„Esu apakusi, nesitikėjau iš jūsų tokio pasirodymo. Projekto pradžioje lankydavo jausmas „o kokią nesąmonę jie atneš.“ Dabar galvoju, kad noriu dar. Scenografija, aranžuotė, nežinau, ar buvot kartu nuėję į normalų vakarėlį, susiklijavot, susicementavot, bet noriu dar, rašau dešimt ir laukiu kito šeštadienio“, – nuostabos neslėpė komisijos narė Dovilė Filmanavičiūtė.

„Prieš tai jūs dalyvavote šou – kad žiūrovai balsuotų. Vis ieškojote sprendimų, ar publiką papirkti, ar save surasti – blaškėtės. Dabar ką pamačiau, yra kitas lygis – žingsnis į kitą erdvę, kai jau tampate duetu“, – komplimentų negailėjo Stano.

Deivydo Zvonkaus aranžuota kūrinio versija nustebino net melomaną, muzikos apžvalgininką Ramūną Zilnį. „Vaikystėje labai mėgau šią dainą, ji skambėjo kitaip. Fantastiška, labai gražiai atgaivinta daina – ji turi šaltą prieskonį, hipnotizuojantį ritmą“, – teigė jis.

Projektas „Dvi kartos“, gausybės komplimentų sulaukęs „Sniegenos“ atgimimas ir daugybė kitų staigmenų jau šį šeštadienį, balandžio 27 d., 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Įsibėgėjančio projekto „Dvi kartos“ dalyviai ypatingai laukia žiūrovų palaikymo – šeštadienį vienai porai teks palikti šou.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.