Naujienų srautas

Veidai2019.04.26 11:12

Humoristas Mantas Katleris rekomenduoja nesipiršti per krepšinio rungtynes

LRT.lt 2019.04.26 11:12

Vienas žinomiausių šalies humoristų Mantas Katleris LRT TELEVIZIJOS laidoje „Beatos virtuvė“ atskleidė visas savo neseniai įvykusių piršlybų detales. Pasirodo, humoras Mantui pagelbėjo ir čia – prieš išvykdamas su mylimąja Aiste į Afriką, Mantas juokavo, neva tokioje kelionėje gal jau reikės ir pasipiršti.

Juokais užliūliavęs mylimosios dėmesį, Mantas visgi nepraleido progos ir po kaitria Afrikos saule priklaupė prašydamas Aistės tapti jo žmona: „Visiškai neplanavau, ką sakysiu, gal tai ir padėjo, nes, kai turi numatęs tekstą, stengiesi jį atsiminti. Galvojau, šnekėsiu iš širdies. Daug nešnekėjau, nes trūko žodžių.“

Mantas pasakoja, kad tuo momentu jaudinosi, o  Aistės pirma reakcija išmušė iš vėžių: „O ne, kas čia darosi?!“ Bet pasirodo, tokia jos reakcija – iš laimės.

Pasak Manto, nors piršdamasis priklaupė – laikydamasis tradicijos, visa kita buvo originaliai sugalvota: „Ne paplūdimy su braškėm ir šampanu, ne „Žalgirio“ arenoje... Nes turbūt bent jau kas antras rungtynes, ypač per pertrauką, paprastai kas nors pasiperša, ir tada „Žalgiris“ pralaimi. Įsivaizduoji? Grįžti namo, tavęs klausia: kas laimėjo? Pralaimėjo „Žalgiris“, bet užtat pasipiršo...“

Pasak humoristo, „Žalgirio“ ar kitų komandų rungtynės ir apskritai arenos jau gana pabodusi ir neįdomi vieta sužadėtuvėms.

Tiesa, pats humoristas prisipažino, kad, nors Aistė sutiko tapti jo žmona, jiedu dar nepradėjo taupyti pinigų vestuvėms, nors numano, kad reikės nemenkos sumos.

Šio penktadienio laidoje Beata ir Mantas aptarė ir daugiau įdomių temų: kaip gimsta geriausi „bajeriai“, ką apie Manto karjerą mano jo mama ir kodėl, grįžus sužadėtinei, Mantas slepia mėgstamo žaidimų kompiuterio pultelius.

Laidoje, žinoma, bus ne tik pokalbių, bet ir naujų gerų patiekalų: Beata keps empanadų iš Ispanijos įkvėptus pyragėlius su dviem skirtingais įdarais, virs maloniai rūgščią, gaivią ir labai greitą lašišos ir raugintų agurkų sriubą.

O rubrikoje „Mano firminis tortas“ šįkart hitų hitas – neapsakomo gardumo saldaus sūrio piramidė, kurią gamina Asta Tidikienė – Lietuvos šaulių sąjungos Utenos apskrities šaulių rinktinės vadė.

Laidos „Beatos virtuvė“ komanda šį desertą pakrikštijo milžinišku varškės sūreliu.

Laidą „Beatos virtuvė“ per LRT TELEVIZIJĄ žiūrėkite penktadienį, balandžio 26-ąją, 19.30 val. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi