Veidai

2019.04.24 17:37

Barbra Streisand švenčia 77-ąjį gimtadienį: dešimtmečius trunkanti karjera ir garsūs mylimieji

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“2019.04.24 17:37

77-ąjį gimtadienį šiandien švenčia amerikiečių dainininkė ir aktorė Barbra Streisand. Per daugiau nei šešis dešimtmečius trunkančią karjerą yra laimėjusi daugybę apdovanojimų, įskaitant du „Oskarus“, aštuonis „Grammy“, penkis „Emmy“ apdovanojimus bei daugybę kitų.

Ji gali pasidžiaugti ne tik daugybe apdovanojimų, bet ir tuo, kad yra viena pelningiausių visų laikų dainininkių, pardavusi daugiau nei 72 milijonus albumų vien Jungtinėse Valstijose ir 145-kis milijonus visame pasaulyje.

Tiesa, atlikėjos, tituluojamos šių dienų divų motina, gyvenimas ne visada buvo lengvas ir spindintis. Kai jai buvo metai ir pora mėnesių mirė Barbros tėvas, tad motina turėjo daug dirbti, kad išlaikytų šeimą. „Kai norėdavau meilės, ji man duodavo maisto“, – apie santykius su motina yra pasakojusi Barbra.

Beje, gimusi ji gavo Barbaros Joan vardus, tačiau pirmasis vardas merginai taip nepatiko, kad būdama aštuoniolikos savo vardą ji pasikeitė, o tiksliau pašalino iš jo vieną „a“ ir tapo Barbra. Kaip pati sakė, savo vardo ji nekentė, tačiau visiškai atsisakyti nenorėjo.

Nors maudėsi šlovės spinduliuose, meilėje jai taip pat sekėsi ne visada. Barbra buvo ištekėjusi du kartus. Pirmasis jos vyras – Elliotas Gouldas, su kuriuo atlikėja drauge pragyveno nuo 1963 iki 1971 m. Jiedu susilaukė sūnaus Jasono, kuris taip pat vaidino jos sūnų juostoje „Potvynių princas“ (1992 m.)

Nuo 1969-ųjų – 1970- ųjų B. Stresand susitikinėjo su Kanados ministru pirmininku Pierre Trudeau. 1998 m. Barbros vyru tapo Jamesas Brolinas. Tačiau prieš tai garsioji atlikėja susitikinėjo su tenisininku Andre Agassi.

Taip pat žiūrėkite vaizdo įrašą (nuo 29 min. 40 sek.).

Labas rytas, Lietuva. II dalis. Ypatingas studijos svečias: tokį šunį turėti gali kiekvienas

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.