Veidai

2019.04.24 14:45

„Euroviziją“ atidarys prieš 20 metų nugalėjusi diva Dana International: atliks garsiąją dainą

LRT.lt 2019.04.24 14:45

„Eurovizijos“ gerbėjai jau skaičiuoja dienas iki konkurso pradžios – pirmasis šou pusfinalis Izraelyje, Tel Avive vyks jau mažiau nei už trijų savaičių. 1998-siais „Eurovizijos“ dainų konkursą taip pat laimėjo Izraelis, kuriam atstovavo tikra žvaigždė – dainininkė Dana International. Pranešama, kad ji pasirodys ir šių metų konkurse.

Dana International – neabejotinai viena ryškiausių visų „Eurovizijos“ laimėtojų. Jos dainą „Diva“ iki šiol puikiai prisimena visi konkurso žiūrovai.

Šių metų „Eurovizijos“ organizatoriai atskleidė, kad ypatingą renginio atidarymo šou atlikėja surengs ir Tel Avive. Jis atliks ne tik garsiąją dainą „Diva“, bet ir populiarų kurinį „Tel Aviv“.

Izraelio žiniasklaida praneša, kad žiūrovai išgirs naują dainos „Diva“ versiją, ji turės daugiau rytietiškų motyvų, o scenoje šoks daugybė šokėjų.

Be to, Dana International sutiks visus šių metų dalyvius. Pranešama, kad visų šalių dalyviai į tradicinį vėliavų paradą atvyks lėktuvais, kur specialioje platformoje juos sutiks garsioji dainininkė.

Dana International bus galima išvysti ne tik „Eurovizijos“ atidarymo šou – ji pasirodys pusfinaliuose ir kituose siužetuose. Viename ji ekranu dalinsis ir su garsiu britų pokalbių šou vedėju Grahamu Nortonu. G. Nortonas jau dešimtmetį gyvai komentuoja ir per BBC transliuojamą „Euroviziją“.