Veidai

2019.04.23 16:30

Justė Arlauskaitė-Jazzu švenčia gimtadienį – metai buvo neeiliniai

LRT.lt2019.04.23 16:30

Vienai garsiausių Lietuvos atlikėjų Justei Arlauskaitei-Jazzu balandžio 23-ąją sukanka 31-eri. Dainininkei šie metai buvo išties įsimintini.

Gerbėjus atlikėja pradžiugino nauju albumu, vaizdo klipu, surengė ir pirmąjį solinį koncertų turą didžiausiose šalies arenose. Per muzikos apdovanojimus „M.A.M.A 2018“ J. Arlauskaitė-Jazzu buvo išrinkta „Metų atlikėja“.

Taip pat skaitykite: Jazzu ir Jovani pristato naują dainą: įtakingiausia Lenkijos radijo stotis premjerai skyrė ypatingą dėmesį

Tiesa, buvo ir ne tokių džiugių akimirkų. Žiemą po jos naujos dainos vaizdo klipo buvo kilęs skandalas, atlikėjai teko teisintis  dėl piktų komentarų, parašytų iš jos netikros anketos.

Pavasarį atostogaudama Filipinuose J. Arlauskaitė-Jazzu prisipažino, kad išgyveno vieną sunkiausių laikotarpių savo gyvenime.

Taip pat skaitykite: Juodžiausią laiką ištvėrusi Jazzu: išdrįsti išgyventi skausmą ir garsiai kalbėti apie jausmus sunku, bet verta

Netrukus po to sekė dar viena nemaloni žinia. Paaiškėjo, kad jos vardu pasinaudojo sukčiai, paskelbė melagingą interviu ir siekė pasipelnyti.

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius