Veidai

2019.04.23 17:00

Paskutinė repeticija prieš kelionę į Tel Avivą: Jurijus dainavo konkurso gerbėjams Madride

LRT.lt 2019.04.23 17:00

Velykų savaitgalį Ispanijoje, Madride vyko paskutinis „Eurovizijos“ turo koncertas, kuriame apsilankė ir dainavo Lietuvos atstovas Jurijus. Čia jis turėjo galimybę ne tik dar kartą pristatyti dainą „Run With The Lions“ tarptautinei publikai, bet ir pabendrauti su užsienio žurnalistais.

Nors Madridas lietuvius pasitiko vėsiu ir lietingu oru, nuobodžiauti tikrai neteko. „Eurovizijos“ turo renginyje Jurijus susipažino su dar daugiau kitų šalių atstovų, dalijo interviu užsienio žiniasklaidai ir koncertavo tarptautinei publikai.

Jurijus sulaukė ir vieno skaitomiausių „Eurovizijos“ tinklaraščių „Wiwibloggs“ dėmesio. Prieš koncertą jį kalbino tinklaraščio žurnalistas Debanas Aderemis, kuris prisiminė ir praėjusius Jurijaus kartus „Eurovizijoje“ – 2013 ir 2015 metais Jurijus buvo kitų atlikėjų pritariantysis vokalistas.

„Žinoma, visi nori būti priekyje. Matai, kokio dėmesio jie sulaukia, kokio pripažinimo. Tai kiekvieno pritariančiojo atlikėjo svajonė“, – apie galimybę pačiam atstovauti Lietuvai sakė Jurijus.

Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ nesiilsi: ką nuveikė Madride?

Jis taip pat tikino, kad ši patirtis – kiek kitokia, nei anksčiau įsivaizdavo. „Kaip pritariantysis vokalistas mačiau tik mažą dalelę darbo, kuris turi būti įdėtas. Visi interviu, dalyvavimai, kelionės, kurios iš tiesų nėra labai malonios. Nemėgstu lėktuvų, nes juose nepatogu, mažai vietos, o esu aukštas“, – juokėsi Jurijus.

Tačiau jis taip pat pabrėžė, kad galimybė dalyvauti „Eurovizijoje“ – išskirtinė. Kelionė į Madridą – paskutinė Jurijaus kelionė prieš išvykstant į Tel Avivą. Ten dainininkas iškeliauja mažiau nei už dviejų savaičių.

LRT.lt primena, kad „Eurovizija“ Tel Avive vyks gegužės 14-18 dienomis, o Jurijus pasirodys antrajame konkurso pusfinalyje gegužės 16 dieną.