Naujienų srautas

Veidai2019.04.23 12:46

Dviguba šventė: Jurgita Jurkutė mini savo gimtadienį ir vardadienį

LRT.lt 2019.04.23 12:46

Balandžio 23 dieną aktorė, televizijos projekto „Dvi kartos“ vedėja Jurgita Jurkutė švenčia savo gimimo dieną. Beje, tai ne vienintelė šventė jos namuose ir širdyje. Tą pačią dieną minima ir Jurgitos vardo diena.

J. Jurkutė televizijos žiūrovams yra geriau žinoma kaip laidų vedėja. Jos tandemas laidoje „Dvi kartos“ kartu su aktoriumi Giedriumi Savicku ypač mylimas ir giriamas. 

„Viduje jaučiu, kad šiame projekte abu mėgaujamės tuo, ką darome“, – portalui LRT.lt yra sakiusi J. Jurkutė.

Sukaupusi puikią patirtį ir užsitarnavusi gerą vardą, dabar J. Jurkutė savo darbe – tikra profesionalė. Ji vienu svarbiausių mokytojų savo profesiniame kelyje ne kartą yra įvardinusi a.a. aktorių ir laidų vedėją Vytautą Šapranauską.

LRT TELEVIZIJOS žiūrovai J. Jurkutę galėjo išvysti ir anksčiau. Ji kartu su akordeonistu Martynu Levickiu vedė projektą „Du balsai – viena širdis“.

J. Jurkutė išsiskiria savo atvirumu pasauliui ir žmonėms. Ji nevengia atvirai kalbėti apie sunkius gyvenimo periodus ar motinystės džiaugsmus.

Stilius.

Aktorės gyvenime būta ir dar vieno svarbaus mokytojo. Tai a.a. režisierius Eimuntas Nekrošius. J. Jurkutė laidoje „Gimę tą pačią dieną“ yra sakiusi, kad pirmasis jų susitikimas jo įkurtame teatre „Meno fortas“ jai įsiminė visam gyvenimui. 

Gimę tą pačią dieną. Jurgita Jurkutė

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi