Veidai

2019.04.19 13:35

Filmo „Išgyventi vasarą“ aktorius Paulius Markevičius: didelė laimė kurti tokį personažą

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“2019.04.19 13:35

Režisierės Marijos Kavtaradzės debiutinis filmas „Išgyventi vasarą“ nuo balandžio 19 dienos pradedamas rodyti visuose Lietuvos kino teatruose. Anot jos, žmonės dažnai jaučiasi labai vieniši ir nesuprasti, todėl filmai gali padėti suprasti, kad nėra taip, kaip atrodo.

Vieną iš pagrindinių vaidmenų kino juostoje „Išgyventi vasarą“  atliko Paulius Markevičius. Jo personažas tuo pačiu vardu vaikinas, turintis bipolinį sutrikimą. Aktorius už drąsiai, charizmatiškai ir empatiškai suvaidintą personažą „Kino pavasario“ tarptautinės žiuri buvo pripažintas geriausiu aktoriumi. 

P. Markevičius LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ sakė, kad jam buvo didelė laimė kurti būtent tokį vaidmenį.

„Jis turi plačią fizinę ir emocinę amplitudę, todėl aš turėjau daug galimybių. Buvau labai laimingas dėl to, bet tuo pačiu jaučiau didelę atsakomybę, kad išpildyčiau tą personažą ir režisierės viziją, ką ji nori tuo papasakoti. Tačiau aš nevaidinau ligos, bakterijos ar kažkokio užkrato. Tiesiog vaidinau žmogų, kuris džiaugiasi, myli, liūdi“, – sakė P. Markevičius.

Filmo „Išgyventi vasarą“ režisierė M. Kavtaradzė yra ir scenarijaus autorė. Tai, anot P. Markevičiaus, yra privalumas, nes tokiu atveju režisierius visą scenarijų žino ypač detaliai.

„Tų personažų gyvenimai popieriuje buvo labai išsamiai aprašyti. Buvo labai smagu tai skaityti“, – tvirtino aktorius.  

Daugiau apie filmą režisierė M. Kavtaradzė ir aktorius P. Markevičius papasakojo laidoje „Labas rytas, Lietuva“.

Labas rytas, Lietuva. II dalis. Filmo „Išgyventi vasarą“ kūrėjai: dvasinį skausmą reikia ne romantizuoti, o su juo kovoti

 

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.