Veidai

2019.04.19 10:37

Broliai Russo prašo visų „Marvel“ kino visatos gerbėjų dėmesio

LRT.lt 2019.04.19 10:37

Artėjant prie „Marvel“ kino visatos pirmojo etapo pabaigos, režisieriai Joe ir Anthony Russo visų gerbėjų maloniai prašo neatskleisti niekam vos už savaitės pasirodysiančio filmo „Keršytojai. Pabaiga“ (orig. „Avengers: Endgame“) scenarijaus detalių, rašoma pranešime spaudai.

Naujausias kino studijos „Marvel“ filmas pateiks atsakymus į visus klausimus, kuriuos kada nors uždavėme per kiek daugiau nei 10 metų trukusią Keršytojų kelionę. O didžiąją dalį atsakymų iki šiol žino tik tie asmenys, kurie dirbo kurdami filmą.

Kadangi gerbėjams yra neįtikėtinai svarbu nesužinoti pernelyg daug informacijos ankščiau laiko, režisierių duetas paprašė „Marvel“ kino visatos gerbėjų gerbti vieniems kitus ir elgtis su kitais taip, kaip norėtų, kad būtų elgiamasi jų atžvilgiu.

Beveik kiekviename socialiniame tinkle kino studija „Marvel“ pasidalino brolių Russo parašytu laišku. Iš dalies tai yra atsakas į pastarosiomis dienomis internete pasirodžiusią slapta filmuotą medžiagą, kuri atskleidžia kertines filmo „Keršytojai. Pabaiga“ scenarijaus detales.

Pranešimui buvo priskirta #DontSpoilTheEndgame grotažymė, kuri tendencingai populiarėja laiškui pasirodžius internete. Štai ką broliai Russo turėjo pasakyti:

Broliai Joe ir Anthony Russo taip pat režisavo filmus „Kapitonas Amerika: Žiemos karys“, „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ bei „Keršytojai. Begalybės karas“, todėl jie yra laikomi svarbia „Marvel“ kino visatos dalimi. Prieš praėjusiais metais pasirodant filmui „Keršytojai. Begalybės karas“, jie paviešino panašų kreipimąsi į gerbėjus. Daugeliu atvejų tuomet gerbėjai pritarė režisierių požiūriui ir neatskleidė viešai svarbiausių filmo akimirkų. Visi tikisi, kad taip pat nutiks ir šį kartą.

Daugelyje pasaulio šalių bilietai į filmo „Keršytojai. Pabaiga“ premjerą buvo išparduoti per rekordinį laikotarpį. Tai tik patvirtina, kad ištikimiausi „Marvel“ gerbėjai suvokia, jog geriausias būdas išvengti „spoilerių“ yra pamatyti filmą kuo greičiau.