Naujienų srautas

Veidai2019.04.18 20:22

Dviguba mados šventė: Verkių dvare rinkosi pavasariškai pasipuošę svečiai

Senove alsuojantys Verkių dvaro rūmai vienam vakarui virto mados podiumu – dizaineriai Lilija Larionova ir Egidijus Rainys čia pristatė savo naujausias kolekcijas. Šio reginio nepraleido ir gausus būrys išsipusčiusių svečių.

Vieni žymiausių šalies mados kūrėjų – L. Larionova ir E. Rainys sugrįžo ten, kur jau kartą lankėsi prieš penkerius metus. Savo naujausias Prêt-à-Porter kolekcijas jie šįmet pristatė Verkių rūmų architektūriniame ansamblyje, kuriame klasika ir šiuolaikinis gyvenimo stilius  susijungė į vieną.

Renginyje susirinkę svečiai papasakojo, kokios mados tendencijos šiemet juos įkvepia labiausiai. 

LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėja Ugnė Galadauskaitė sako, kad ją, kaip tikriausiai ir daugelį dailiosios lyties atstovių įkvepia itin stilingos moterys televizijos eteryje ar žurnalų viršeliuose. „Žinoma, pavasariui atėjus, aplink daugiau šviesos, daugiau spalvų, daugiau jų atsiranda ir garderobe“, – šypsosi ji.

Ugnė savęs nevadina pernelyg išrankia ar itin didele madiste, tačiau kartais sužavi ir viena kita vyraujanti mados tendencija. „Ne paslaptis, kad šį sezoną visur pilna neoninių spalvų, tad jos ir mane traukia“, – sako ji.

Nors stilistės Austėjos Jablonskytės darbas yra susijęs su mada ir stiliumi, ji patikina aklai madų nesivaikanti. „Vadovaujuosi principu, kad apranga pirmiausia turi patikti pačiam žmogui. Man atrodo, kad dažniau mūsų drabužių derinius padiktuoja nuotaika, gyvenimiškos aplinkybės. Kai esu laiminga, džiaugiuosi gyvenimu, noriu ryškių spalvų, noriu įdomiai apsirengti, o būna ir kitaip – norisi rengtis juodai “, – portalui LRT.lt sako A. Jablonskytė.

Jos teigimu, viena smagiausių šio sezono tendencijų jai – piniginės ar nedidelės rankinės ant diržo. „Manau, kad šiuolaikinei, skubančiai moteriai tai yra puikus išradimas! Taip pat manau, kad pavasaris puikus metas ryškioms spalvoms, kurių dažnas prisibijo ar mano, kad jiems visiškai netinka. Dažnas net nepabando, stokoja drąsos, nors ryškios spalvos gali ir pačiam pakelti ūpą, ir aplinkiniams“, – šypsosi A. Jablonskytė.

Vis dėlto, ji džiaugiasi, kad žmonės darosi drąsesni – prieš penkerius metus buvo žymiai mažiau spalvų, dabar kur kas daugiau spalvų, gerokai daugiau įdomių sprendimų. „Mano širdis džiaugiasi“, – priduria stilistė.

 

 

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi