Naujienų srautas

Veidai2019.04.18 16:29

Gimtadienį mininti Dalia Kutraitė-Giedraitienė: šią dieną esame melagiai

Žurnalistei Daliai Kutraitei-Giedraitienei ketvirtadienį praskaidrino ne tik skaisčiai šviečianti pavasarinė saulė, bet ir begalė gimtadienio sveikinimų. „Mes tik visi sakome, kad nenorime, kad mus sveikintų, tačiau iš tiesų tai nėra tiesa. Per savo gimimo dieną esame melagiai“, – geros nuotaikos nestokojo D. Kutraitė-Giedraitienė.

Šiais metais D. Kutraitės-Giedraitienės gimtadienis sutapo su Didžiuoju ketvirtadieniu, todėl tai turėjo įtakos ir šventiniams planams.

„Kadangi esu gimusi religingoje šeimoje, tai žinau, kad tai yra Paskutinės Jėzaus vakarienės su mokiniais diena. Todėl labai blaškiausi tarp gimtadienio šventimo ir nešventimo. Tačiau sprendimas yra rastas“, – portalui LRT.lt sakė D. Kutraitė-Giedraitienė.

Šįmet ji didelėms gimtadienio iškilmėms nesiruošia, tačiau vakare su artimiausiais šeimos nariais ketina jaukiai pavakarieniauti. D. Kutraitė-Giedraitienė tikino, kad ant vakarienės stalo bus tik vegetariški patiekalai.

„Mėsos ant mūsų stalo tikrai nebus, liksiu ištikima tradicijoms. Tačiau bus daug daržovių, žuvies ir dar daug visko“, – šypsojosi pašnekovė.

D. Kutraitė-Giedraitienė sakė, kad nuo pat ryto gimtadienio proga dovanų nuo anūkų gavo popierinius paukštelius, o nuo vyro – gėlių.

„Viskas puikiai klostosi, gal netgi geriau nei būtų reikėję daryti didelį šurmulingą priėmimą plačiajai visuomenei. Vis tik ne jubiliejus“, – kalbėjo žurnalistė.

Tačiau ji neslėpė, kad yra tekę organizuoti ir ne tokias ramias gimtadienio šventes ar tiesiog pasisėdėjimus su draugais.

„Visą gyvenimą turėjau labai daug draugų ir visada labai mėgau organizuoti visokias šventes. Daugelį metų turėjau labai gražią tradiciją savo sodyboje minėti ne tik gimtadienius, bet ir, pavyzdžiui, gandrines, kur dalyvaudavo netgi įvairūs atlikėjai. Susirinkdavo iki 80 žmonių. Bet dabar jau norisi kiek ramiau. Mūsų šeimos ratas pagausėjo ir aplinkui zuja mažiukai anūkiukai, kuriems reikia dėmesio“, – tvirtino D. Kutraitė-Giedraitienė.

Ji neslepia nuo pat ryto sulaukianti daugybės gimtadienio sveikinimų ir toks dėmesys jai yra malonus bei šildantis širdį.

„Nors iš „Facebook“ savo gimimo datą ištryniau, kad niekas neskaičiuotų mano metų, tačiau tikriausiai žmonės ją yra užsirašę kitose knygelėse“, – juokavo pašnekovė.

D. Kutraitė-Giedraitienė savo gyvenimo prisiminimais su LRT TELEVIZIJOS žiūrovais dalinosi laidoje „Gimę tą pačią dieną“.

Gimę tą pačią dieną. Dalia Kutraitė

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi