Naujienų srautas

Veidai2019.04.19 18:39

Stilistė Viktorija Šaulytė apie išsvajotą kelionę ir netikėtas sužadėtuves: įkvėpė sulėtinti tempą

Gražu stebėti, kaip žmonės nepasiduoda šurmuliui, o ramiai vaikšto, sėdi vakarais kavinėse ir šnekučiuojasi, portalui LRT.lt apie ilgai lauktą kelionę į Paryžių pasakoja stilistė Viktorija Šaulytė. Ji tikina, kad kelionės ją įkvepia labiau pažinti save pačią. Tiesa, ši įsimins visam laikui, nes išsipildė vaikystės svajonė apsilankyti Disneilende, o ranką papuošė sužadėtuvių žiedas.

Stilistė, tinklaraštininkė V. Šaulytė Paryžiuje lankėsi pirmą kartą, nors apie šį miestą svajojo ilgai. Tačiau jos tikslas buvo kiek neįprastas – dauguma į Paryžių traukia išvysti Eifelio bokštą, o V. Šaulytė norėjo išpildyti vaikystės svajonę ir nuvykti į Disneilendą.

Šią svajonę įgyvendino jos mylimasis Julius Mocka, kuris gimimo dienos proga stilistei surengė tikrą staigmeną. J. Mocka persirengė Disnėjaus personažu ir įteikė bilietus į išsvajotąją šalį.

„Paryžius man visada atrodė toks magiškas. Prancūzų kalba, Eifelio bokšto galia ir visa jėga aplink jį, ypač kai mieste sutemsta ir jis įsižiebia! Monmartras, daug besibučiuojančių žmonių, sėdinčių ant pievutės bei žiūrinčių į horizontą“, – LRT.lt sako V. Šaulytė, iš Paryžiaus grįžusi prieš savaitę.

Prieš kelionę ji jokio plano neturėjo – tik žinojo, kad su Juliumi vieną dieną tikrai skirs Disneilendui: „Kai atvykome, pradėjome dėliotis, klausinėti ir nusprendėme, kur labiausiai norime nueiti, ką pamatyti. Visas dienas „varėme“ be pauzių. Ryte atsikeldavome, išeidavome ir vakare grįždavome. Dažniausiai viską planuojame vietoje, kai esame tame mieste, pajaučiame ritmą ir natūraliai susidėlioja dienos programa.“

V. Šaulytė dienas leido vaikščiodama Paryžiaus gatvelėmis, ragaudama įvairius kepinius ir kavą – tai padėjo labiau įsijausti į vietinių gyvenimą. Ji sako, kad kiekviena kelionė ją įkvepia kūrybai, suteikia naujų emocijų. „Grįžau su drąsesniais sprendimais“, – tikina V. Šaulytė.

Labiausiai Paryžiuje ją nustebino šurmulys, kuriam miestiečiai nepavaldūs. „Vis kalbu, kad Vilniuje daug veiksmo, atvykus į Paryžių supratau, kad ten dar labiau viskas verda! Tik savotiškai gražu stebėti, kaip žmonės nepasiduoda tam šurmuliui. Jie ramiai vaikšto, sėdi vakarais kavinėse ir šnekučiuojasi. Gyvena iš lėto didelio miesto triukšme. Šitoje kelionėje nusprendžiau, kad man reikia viso to išmokti“, – sako stilistė.

V. Šaulytė keliauja dažnai, o kelionės ją žavi ir todėl, kad  jose mažai rutinos. „Kitos kultūros beprotiškai žavi. Turbūt labiausiai keliaujant patinka labiau susipažinti su savimi pačia, įsikvėpti ir ragauti kavas. Didelė kelionė laukia šią žiemą. Planuojame vykti į Indiją, po to aplankyti Vietnamą bei Australiją. Planas toks, o kaip bus – žiūrėsime. Aš noriu visur, kur tik nesu buvusi“, – planais su portalo LRT.lt skaitytojais dalijasi ji.

Įsimintiniausia kelionės dalimi tapo Disneilendas – čia V. Šaulytė svajojo apsilankyti nuo vaikystės. „Man atrodo, kad nesvarbu, kiek tau metų, ten vis tiek gali pasiimti tiek gero“, – tikina stilistė.

Į Disneilendą ji tikrai dar grįš. Ne tik todėl, kad vis dar tiki pasakomis, bet ir todėl, kad ten nutiko dar vienas pasakiškas įvykis – susižadėjo su mylimuoju.

„Julius žinojo, kokia man svarbi ši kelionė. Tikriausiai norėjo, kad tikrai ten dar sugrįžtume. Viskas vyko labai organiškai. Mes visą kelionę filmavome ir nusprendėme nusifilmuoti prie pilies, tai buvo Juliaus idėja. Nuėjome filmuotis ir tada jis manęs paklausė, ar žinau, kaip baigiasi pasakos. Kai viskas įvyko, aš po poros valandų dar vis klausinėjau ar nesapnuoju“, – šypsodamasi apie sužadėtuves pasakoja V. Šaulytė.

Julius stilistei įteikė ypatingą žiedą – norėjo, kad šis turėtų asmenišką prasmę. „Pagrindinis akmuo yra korneolis – meilės akmuo. O kitas akmuo – topazas – mano zodiako ženklo akmuo. Julius norėjo, kad žiedas būtų ne tik blizgantis daikčiukas ant piršto“, – sako pašnekovė.

Trečius metus kartu skaičiuojanti pora kol kas vestuvių dar neplanuoja, o džiaugiasi vienas kito draugija: „Būname čia ir dabar, vadiname vienas kitu sužadėtiniu ir kaip vaikai gyvename nauju etapu. Santykių prasme niekas nepasikeitė, bet viduje kažkaip viskas kirba.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi