Naujienų srautas

Veidai2019.04.17 11:27

Bernadeta Lukošiūtė-Teta Beta mini jubiliejų: laikas ne bėga, o eina drauge

Bernadeta Lukošiūtė, daugelio vadinama tiesiog Teta Beta šiandien švenčia 70-ąjį gimtadienį. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ ji sako, kad nieko nesigaili, nors su šypsena prisimena laikus, kai LRT paliko dėl darbo parduotuvėje, o filmo, kuriame nusifilmavo taip ir nematė.

Šiandien jubiliejų švenčianti B. Lukošiūtė sako, kad nė iš tolo nejaučia, kad jai jau 70 metų, be to, šiemet – 50 metų, kaip ji dirba LRT. „Kartais atrodo, kad stinga minčių, nieko nebemoku ir nieko nebegaliu, tačiau veikiausiai taip būna kiekvienam ir tai praeina“, – sako garsi radijo laidų vedėja.

Tiesa, iš LRT B. Lukošiūtė buvo išėjusi ir dirbo „Lego“ konstruktorių parduotuvės konsultante

„Pamenu, atveždavo kokį nors naują rinkinį, pavyzdžiui, piratų laivą ir aš atėjusiems klientams kuriu apie jį visokiausias istorijas. Žmonės dažnai ateidavo tiesiog pasiklausyti. Ir man puikiai sekėsi parduoti.

Tačiau ilgesys ir ilgai neištvėriau, gal tik metus. Vieną rytą atsikėliau, paskambinau į LRT ir pasakiau, kad noriu sugrįžti. Esu labai dėkinga, kad mane priėmė atgal“, – su šypsena prisiminimais dalijasi žinoma moteris.

Vis dėlto, jis patikina, nieko nesigailinti. Kaip pati sako, laikas nebėga, o eina drauge su žmogumi, vedasi jį už rankos: „Ką jis tau padovanoja, ką tu sutinki tai ir yra tavo. Taigi, toks yra mano gyvenimas.“

Teta Beta yra ir knygą parašiusi, ir filme „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ nusifilmavusi. Tiesa, to filmo ji taip ir nepasižiūrėjo – vis dar baisu, kad nepavyko, taip kaip norėjosi, nors filmo režisierius jai komplimentų negaili.

Nors gimė anktyvą Velykų rytą, B. Lukošiūtė save vadina pelėdžiuku ir sako, jog vakare yra daug dabingesnė. „Tačiau ilgai pamiegoti neleidžia keturkojis draugas. Kiekvieną ryta einame pasivaikščioti po mišką. Klausomės gervių, grožimės žibutėmis. Džiugu, kad turiu galimybę vis tai matyti kiekvieną rytą“, – pasakoja ji.

Savo dienos moteris neįsivaizduoja ne tik be pasivaikščiojimo miške, bet ir be puodelio kavos, knygos ir kasdien ruošiamų pietų anūkei.

Švęsdama 70-metį, sau ir visiems Teta Beta linki gyventi kiekvieną dieną: „Visko būna, ir sielvarto, ir nerimo, tačiau tai praeis, todėl reikia gyventi.“

Išsamiau – laidos „Labas rytas, Lietuva“ įraše (nuo 24 min. 50 sek.).

Labas rytas, Lietuva. II dalis. Su gimtadieniu, Teta Beta!

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi