Veidai

2019.04.16 13:29

39-ąjį gimtadienį minintis Giedrius Savickas: reikės pradėti švęsti

Audinga Satkūnaitė, LRT.lt2019.04.16 13:29

Balandžio 16 dieną savo gimtadienį mini žiūrovų mylimas aktorius ir televizijos projekto „Dvi kartos“ vedėjas Giedriaus Savickas. Žinomas vyras prisipažįsta, kad jam gimimo diena kelia ne tik malonias, bet ir skaudžias emocijas.

Savo charizma ir gera energija žavintis aktorius G. Savickas, be kurio sunkiai įsivaizduojama laida „Dvi kartos“, juokavo gimtadienį švęsiantis per filmavimą. O surimtėjęs pridūrė: „Šiandien tikrai nešvęsiu. Galbūt tą padarysiu balandžio 28 dieną, kai bus žmonos gimtadienis, mamos brolio. Visi mes „balandukai“.

G. Savicko brolis taip pat gimęs balandžio mėnesį ir savo gimtadienį minės po dienos – balandžio 17 dieną.

Aktorius savo gimtadienių minėti nėra linkęs.

„Garsiau švenčiau gal vieną kartą per dešimt metų. Mano tėtis mirė balandžio 15 dieną, prieš pat mano gimtadienį, todėl šis metas itin malonių emocijų nekelia. Galbūt dabar nebėra laiko švęsti gimtadienius. Nors jau reikėtų pradėti tai daryti“, – portalui LRT.lt sakė G. Savickas.

Kitais metais televizijos projekto „Dvi kartos“ vedėjas minės jubiliejų – savo 40-metį. Tačiau, anot jo, sakoma, kad būtent šio gimtadienio geriau nešvęsti.

„Kai bus 41 metai, tai tikrai švęsiu. Pavyzdžiui, 35-metį paminėjau labai linksmai, su didele draugų kompanija“, – kalbėjo G. Savickas.

Aktorius sveikinimų ir linkėjimų gimimo dienos proga tikina sulaukęs nedaug, juos galima lengvai suskaičiuoti. Pirmieji sveikinimai pasiekė iš žmonos.

„Facebook“ neturiu, tai sveikinimų gaunu ne itin daug“, – juokavo G. Savickas.

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.