Veidai

2019.04.15 20:18

Eurovizinę dainą Jurijus pristatė ir Londone: gerbėjai pasitiko nešini Lietuvos vėliava

„Londonas pasitiko labai svetingai. Nustebau, kad vis daugiau žmonių prašo nuotraukų tiesiog gatvėje“, – portalui LRT.lt sako Lietuvos atstovas šių metų „Eurovizijoje“ Jurijus. Jis savaitgalį svečiavosi Londone, kur davė interviu BBC ir dalyvavo dar viename „Eurovizijos“ turo koncerte.

Prieš savaitę Jurijus lankėsi Amsterdame, kur taip pat koncertavo su būriu kitų šalių atstovų, o sekmadienį jis leido Londone, kuris nuo pat pirmų akimirkų pasitiko itin svetingai. Ypač nustebino gerbėjų dėmesys.

Jurijus dieną praleido apžiūrinėdamas miestą, davė interviu BBC radijo ir televizijos programoms.

„Londonas pasitiko labai svetingai. Nustebau, kad vis daugiau žmonių prašo nuotraukų tiesiog gatvėje. Tik atvažiavus prie viešbučio priėjo užsienietis, kuris rankose laikė Lietuvos vėliavą ir paprašė nusifotografuoti. Tai buvo neįtikėtina“, – su portalo LRT.lt skaitytojais savo įspūdžiais dalijasi Jurijus.

Sekmadienio vakarą Lietuvos atstovas su kitais „Eurovizijos“ dalyviais koncertavo jaukiame Londono klube.

„Koncertuoti klube buvo labai smagu. Nors buvo mažiau žmonių nei Amsterdame, intymi aplinka ir akustinė erdvė sukėlė nerealų efektą. Visi žmonės tiesiog skandavo dainą ir buvo labai gera“, – sako jis.

Prieš koncertą jam teko susipažinti ir su kitais „Eurovizijos“ dalyviais. Itin gerą įspūdį Jurijui paliko Švedijos atstovas Johnas Ludvikas ir Prancūzijos atstovas Bilalas Hassanis.

„Susipažinau su švedų atstovu, jis labai šaunus, negailėjo komplimentų. Su juo ir prancūzų atlikėju aptarėme tą patį klausimą, kuris labai neramino. Kiekvienas atlikėjas, prieš lipdamas į sceną ir ką tik išgirdęs kito atlikėjo dainą, galvoja, kad jo daina geresnė už mano.

Pasirodo, aš ne vienintelis toks – net ir didžiausi vardai „Eurovizijoje“ kenčia nuo šio eurovizinio psichologinio sindromo. Bet kiekvienas pakankamai stiprus, o aš manau, kad mūsų daina geresnė už kitų. Visada Lietuvą reikia kelti į viršų“, – šypsosi Jurijus.

Lietuvos atstovas kitą savaitgalį taip pat lankysis Madride – čia vyks dar vienas eurovizinio turo koncertas. Į Tel Avivą Jurijus išvyks už kelių savaičių, o pasirodys antrajame pusfinalyje gegužės 16 dieną.

Kadrai iš Londono – specialiame reportaže (Ievos Ripinskytės montažas)

Jurijaus Veklenko daina skambėjo „Eurovizijos“ turo koncerte Londone