Veidai

2019.04.15 13:56

Monika Marija nudžiugino „Eurovizijos“ gerbėjus: ryžtųsi atrankoje dalyvauti vėl

LRT.lt 2019.04.15 13:56

Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje atlikėja Monika Marija liko antra, tačiau susilaukė didžiulio palaikymo ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Savaitgalį ji lankėsi kaimyninėje Latvijoje, kur vyko „Eurovizijai“ skirtas koncertas. Kalbėdama su žurnalistais Monika Marija sakė, kad dėl pralaimėjimo ilgai neliūdėjo, o atrankoje dalyvautų ir dar kartą.

Savaitgalį Latvijoje, Rygoje vyko specialiai „Eurovizijai“ skirtas koncertas, kuriame pasirodė šių metų Latvijos ir Norvegijos atstovai. Į koncertą buvo pakviesta ir Lietuvos atrankoje sužibėjusi Monika Marija. Ji koncerte atliko abi savo konkursines dainas – „Criminal“ ir „Light On“.

Prieš pasirodymą dainininkė davė interviu „Eurovizijos“ tinklaraščiui „ESC Bubble“, kuriam atskleidė, kaip jautėsi vos per plauką pralaimėjusi Jurijui.

„Visada galima pasirinkti, kaip į viską žiūrėti. Stovėdama ten žinojau, kad galiu būti arba nusivylusi, liūdna ir galvoti apie tai, ką praradau, arba galiu džiaugtis ir būti dėkinga už tai, ką gavau. Gavau labai daug – viešumą, galėjau išsakyti savo tiesą, mane išgirdo, sulaukiau daug palaikymo. Tai svarbiausi dalykai, kurių gali norėti muzikantas“, – sakė Monika Marija.

Dar vykstant Lietuvos „Eurovizijos“ atrankai, konkurso gerbėjai svarstė, ar atlikėjos sprendimas atrankoje dalyvauti su dviem kūriniais nepakišo jai kojos. Tačiau Monika Marija tikino, kad net galėdama atsukti laiką atgal, viską darytų taip pat.

„Pati apie tai daug galvojau, bet jei galėčiau atsukti laiką atgal – viską daryčiau lygiai taip pat. Kiekvienas sprendimas, kurį priėmėme su komanda, buvo iš širdies gelmių. Tikrai tikėjome tuo, ką darome, kad tai teisingas sprendimas“, – teigė Monika Marija.

Ji atskleidė, kad mielai „Eurovizijos“ atrankoje dalyvautų dar kartą ir sakė, kad jos laikas tikrai ateis.

„Esu labai dėkinga ir nesulaukiu, kada vėl galėsiu dalyvauti šiame konkurse. Manau, kad turiu būti su muzika, scenoje jaučiuosi labai patogiai ir laiminga. Mano daina pasiekė žmones už Lietuvos ribų, su mumis susisiekė keli prodiuseriai. Manau, kad visuomet svarbu susipažinti su naujais žmonėmis, užmegzti naujus ryšius. Taip, norėčiau dar kartą dalyvauti šiame konkurse, nes būtent tokie dalykai – neįkainojami“, – sakė Monika Marija.