Naujienų srautas

Veidai2015.09.08 13:45

Britų karališkojo kūdikio nuotraukoje – vyresniojo brolio bučinys

BNS 2015.09.08 13:45

Kensingtono rūmai šeštadienį paskelbė pirmąsias nuotraukas, kuriose britų princesė Charlotte įamžinta drauge su princu George`u ir kuriose vyresnysis broliukas bučiuoja neseniai gimusią sesutę.

Kensingtono rūmai šeštadienį paskelbė pirmąsias nuotraukas, kuriose britų princesė Charlotte įamžinta drauge su princu George`u ir kuriose vyresnysis broliukas bučiuoja neseniai gimusią sesutę.

Keturiose nuotraukose, kurias padarė princo ir princesės motina, Kembridžo kunigaikštienė Kate, metų ir devynių mėnesių George`as sėdi ant sofos ir laiko Charlotte. Nuotraukos buvo padarytos tuo metu, kai gegužės 2 dieną gimusiai Charlotte buvo maždaug dvi savaitės.

Fotografuota Anmerio dvare, princo Williamo  ir jo žmonos Kate užmiesčio namuose jo senelės karalienės Elizabeth II privačioje Sandringamo valdoje Norfolke Rytų Anglijoje.

Dviem baltomis pagalvėlėmis paremta Charlotte, kaip atrodo, vilki baltus šliaužtinukus ir priderintą megztuką.

Jos brolis vilki baltus marškinius su melsvais apvadais, melsvus šortus ir kojines.

Vienoje nuotraukų George`as bučiuoja sesutės kaktą, kitoje – meiliai žiūri į ją. Trečioje nuotraukoje princas žiūri aukštyn, o ketvirtoje šypsosi.

„Princas George`as ir princesė Charlotte drauge namie #WelcomeToTheFamily“, – sakoma Kensingtono rūmų – Williamo ir Kate oficialios rezidencijos Londone – pareiškime paskelbus minimas nuotraukas socialiniuose tinkluose.

„Džiaugiamės galėdami pasidalyti pirmąja princo George`o su jo mažąja sesute princese Charlotte nuotrauka“, – rašoma pareiškime.

Paskelbtų George`o nuotraukų nėra daug, jis retai matomas viešumoje. Pirmąsias paskelbtas George`o namuose nuotraukas netrukus po jo gimimo padarė Kate tėvas Michaelas Middletonas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi