Veidai

2013.01.15 13:49

Navigacijos sistema aklai pasitikėjusi močiutė vietoje 122 km nuvažiavo beveik 3000 km

LRT.lt, DELFI.lt2013.01.15 13:49

Belgijos gyventojai 67 metų Sabinai Moreau iš savo namų Hainault Erquelinnes mieste reikėjo nuvažiuoti apie 60 km pirmyn ir tiek pat atgal, kad paimtų draugę iš traukinių stoties Briuselyje. Bet pernelyg GPS navigatoriaus nurodymais pasitikėjusi moteriškė sukorė kelionę iki pat Kroatijos ir atgal, rašo orange.co.uk.

Belgijos gyventojai 67 metų Sabinai Moreau iš savo namų reikėjo nuvažiuoti apie 60 km pirmyn ir tiek pat atgal, kad paimtų draugę iš traukinių stoties Briuselyje. Bet pernelyg GPS navigatoriaus nurodymais pasitikėjusi moteriškė sukorė kelionę iki pat Kroatijos ir atgal, rašo orange.co.uk.

Pakeliui ji ne kartą matė ženklų, kad važiuoja netinkama kryptimi. Pavyzdžiui, iš pradžių kelio ženklai  buvo prancūzų, o vėliau vokiečių kalba. Be to, ji turėjo dukart sustoti pasipildyti degalų baką, snūstelėti. Ji netgi pateko į nedidelį eismo įvykį.

Vėliau žurnalistams ji sakė: „Buvau išsiblaškiusi, taigi vairavau toliau. Mačiau visokiausių kelio ženklų: iš pradžių prancūzų, vėliu vokiečių ir galų gale kroatų kalba. Kad esu nebe Belgijoje susivokiau tik atsidūrusi Zagrebe. Taip, tai šiek tiek keista, bet buvau susirūpinusi, todėl astipeikėjau tik Zagrebe“. Iš ten moteris paskambino namo, kur jau buvo prasidėjusi dingusios moteriškės paieška.

Tada jai teko visus1500 km, skiriančių ją nuo namų, įveikti darkart. Galiausiai ji sėkmingai sugrįžo namo į Solre-sur-Sambre.

Vis dėlto taip ir liko neaišku, kas suklydo – ar GPS įrenginys, ar ranka, jį užprogramavusi.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.