Veidai

2015.09.08 13:45

J. Jankevičius surengė šmaikštų Lietuvos pristatymo šou užsieniečiams

LRT.lt2015.09.08 13:45

Lietuviai užsieniečius stebina ne tik savo gamtos grožiu, tačiau ir keista rožine sriuba, pamišimu dėl krepšinio ar žadą atimančiomis dainomis – sutartinėmis.Pastarosiomis dienomis internete plinta humoristo Justino Jankevičiaus vaizdo klipas, kurio žiūrovus jis įtraukia į azartišką šou, kviesdamas spėlioti, kurie iš mitų apie Lietuvą yra teisingi, kurie – ne.

Lietuviai užsieniečius stebina ne tik savo gamtos grožiu, tačiau ir keista rožine sriuba, pamišimu dėl krepšinio ar žadą atimančiomis dainomis – sutartinėmis. Pastarosiomis dienomis internete plinta humoristo Justino Jankevičiaus vaizdo klipas, kurio žiūrovus jis įtraukia į azartišką šou, kviesdamas spėlioti, kurie iš mitų apie Lietuvą yra teisingi, kurie – ne.

Klipas nufilmuotas miške, kuriame gausu senovinių baldų ir retro stiliaus dekoracijų.

„Turėsite galimybę atspėti, ar mitai apie Lietuvą yra teisybė, ar melas. Mano dešinioji ranka, vardu Asistentas ir kitas asistentas, vardu Jonas man padės. Iškart perspėju, kad Jonas yra 100 % lietuvis. Jis nekalbus, tačiau iš jo veido išraiškų galėsite suprasti, ar mitai apie Lietuvą yra teisybė“, – klipe kalba J. Jankevičius.

Be šių veikėjų šou atsakingas pareigas užima ir lokys Gintaras, atnešantis J. Jankevičiui ritinius su klausimais.

Ar lietuviai valgo rožinę sriubą? Ar jie guldo silkę į patalus? Ar krepšinis atsirado Lietuvoje? Ar kanapės yra Lietuvos kulinarinio paveldo dalis? Ir ar įmanoma dainuoti keliais skirtingais melodijas vienu metu ir gauti darnią dainą?  Ar Lietuvoje gyvena stipriausias pasaulio žmogus?

The Extraordinary Show from AdellTaivasOgilvy on Vimeo.

„Panaudokite šias žinias kitąmet keliaudami po Lietuvą – šalį, kur realybė pranoks jūsų vaizduotę“, – sako J. Jankevičius.

Šis Lietuvą pristatantis klipas ir mobilioji aplikacja, leidžianti žiūrovams spėlioti atsakymus, buvo pristatytas Islandijoje vykusiame pasaulio oro uostų vadovų suvažiavime, rašo portalas 15min.lt Taip save pristatė Lietuvos oro uostai (Vilnius, Kaunas, Palanga). Filmuką sukūrė agentūra „Adell Taivas Ogilvy“, jo režisierius – Marius Kunigėnas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt