Veidai

2019.04.12 18:09

Pristatytas naujas LRT serialas: kviestiniai svečiai dalijosi mintimis apie paauglystę

Gertrūda Stripeikytė, LRT.lt2019.04.12 18:09

Penktadienį pristatytas naujas specialiai LRT interneto platformai skirtas serialas apie Z kartą „Bloga mergaitė“. Į serialo premjerą susirinko žinomi aktoriai, muzikantai, socialinių tinklų garsenybės ir kiti kviestiniai svečiai, kurie renginyje kalbėjo ir apie savo paauglystę.

Kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ vykusioje premjeroje dalyvavo serialo kūrėjai ir jame vaidmenis atlikę aktoriai. Premjeroje daug dėmesio sulaukė ir kaip aktorė debiutavusi bei pagrindinį vaidmenį seriale atliekanti dainininkė Paula Valentaitė.

„Man tai – didelis gyvenimo nuotykis. Jis išskirtinis, nes niekur anksčiau nesu vaidinusi. Labai džiaugiuosi, kad dirbome su tokia komanda, kuri man padėjo nepasimesti. Daug iš jų išmokau ir tikiuosi, kad nieko nenuvilsiu. Pati paauglystėje nemaištavau, todėl tai taip pat buvo nauja“, – portalui LRT.lt sakė P. Valentaitė.

Įvertinti pirmąsias serialo „Bloga mergaitė“ serijas atėjo ir kiti kviestiniai svečiai – LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė, grupės „8 kambarys“ nariai, dainininkė Marija Grabštaitė, dainininkas Gabrielius Vagelis, stilistas Joringis Šatas, socialinių tinklų žvaigždė, fotografas ir šokėjas Naglis Bierancas, „Youtube“ turinio kūrėjas Paulius Mikolaitis, bei kitos jaunosios socialinių tinklų žvaigždės, kurie kalbėjo apie savo pačių paauglystę.

„Teko paragauti abiejų pasaulių – gimėme prieš interneto kartą ir po truputį į ją įėjome. Mano brolis, kuriam dabar 12 metų, užaugintas interneto kultūroje. Manau, kad mūsų karta geresnė“, – juokavo Paul de Miko slapyvardžiu internete prisistatantis P. Mikolaitis.

Jau ateinantį pirmadienį, balandžio 15 dieną portale LRT.lt startuosiantis serialas „Bloga mergaitė“ sukurtas populiaraus, ne vieną apdovanojimą pelniusio rašytojos Kristinos Gudonytės romano „Blogos mergaitės dienoraštis“ motyvais.

Rašytoja K. Gudonytė sakė, kad kelias serialo serijas matyti jau teko, o rezultatas jai patiko. „Esu labai patenkinta, nes nesitikėjau, kad aktoriai taip gerai perskaitys scenarijų. Aišku, kiekvienas mato savaip, bet viskas padaryta labai talentingai“, – sakė ji.

K. Gudonytė ir pati prisiminė savo paauglystę: „Šią knygą rašiau pagal savo senus dienoraščius. Norėjau juos išmesti, sudeginti, bet paskui pradėjau vartyti, pasidarė juokinga, kad galėjau būti tokia įsimylėjusi. Pagalvojau, kad turbūt tai ne man vienai būtų juokinga. Taip gimė ši knyga.“

Seriale pagrindinės herojės Kotrynos vaidmenį atliko jaunimo simpatijas užkariavusi atlikėja Paula, ne kartą užėmusi aukštas vietas „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje. Aktorė Neringa Varnelytė vaidins Kotrynos mamą, Andrius Bialožebskis atliks Kotrynos tėvo vaidmenį, Kotrynos močiutės Violos – Larisa Kalpokaitė, Kotrynos draugės Lauros – Adolfina Kunčiūtė. Seriale debiutuos Vilniaus gimnazistai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt