Naujienų srautas

Veidai2019.04.19 20:43

„Ką po darbo?“ Jurgita Jurkutė: darbas man – didelė šventė

Radusi laisvą minutę žinoma Lietuvos aktorė, laidų vedėja Jurgita Jurkutė žiūri filmus, skaito knygas arba skuba į kosmetologijos kabinetą pasilepinti masažu ar moteriškomis procedūromis. Laisvo laiko būnant mama rasti sunku – tačiau, pasak J. Jurkutės, viskas priklauso nuo prioritetų.

„Kai nori, tai ir randi laisvo laiko. Viskas turbūt priklauso nuo to, kaip susidėlioji ir kokie yra tavo prioritetai“, – teigia J. Jurkutė.

Šiuo metu muzikinį projektą „Dvi kartos“ kartu su aktoriumi Giedriumi Savicku vedanti J. Jurkutė tikina, kad tai jos pagrindinis darbas, kuris jai labai patinka, yra nuostabus lyg šventė. O daugiausia laisvo laiko „suvalgo“ mamos pareigos.

„Tai duotybė – būti mama, žmona, drauge, dukra, sese. Dalykai, kurie yra kiekvieno iš mūsų gyvenime“, – kalba žinoma aktorė ir laidų vedėja.

Didžiausia dovana jai radus laisvą minutę – pažiūrėti gerą kino filmą, skaityti patinkančią knygą, nueiti į masažą ar atlikti moteriškų procedūrų, pavakarieniauti su vyru.

„Tada ne taip jau daug laiko ir lieka. Padėti telefoną kuo toliau dabar yra tiesiog privaloma dėl to, kad mažai dukrytei jis labai įdomus. Stengiamės telefoną izoliuoti ne dėl laisvo laiko“, – sako J. Jurkutė.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi