Naujienų srautas

Veidai2015.09.08 13:45

Monika ir Vaidas ragina užsienio lietuvius balsuoti už Lietuvą

Lietuvos delegacija, besirengianti pasirodymui „Eurovizijoje“, antradienį su gerbėjais susitiko Vienos centre esančiame „Eurovizijos“ kaimelyje, o po to pramogavo Vienos „Prater“ atrakcionų parke.

Lietuvos delegacija, besirengianti pasirodymui „Eurovizijoje“, antradienį su gerbėjais susitiko Vienos centre esančiame „Eurovizijos“ kaimelyje, o po to pramogavo Vienos „Prater“ atrakcionų parke. 

Taip pat antradienį įvyko susitikimas su lietuviais „Eurovillage“ vykstančioje turizmo mugėje.

„Lietuviai, gyvenantys užsienyje, balsuokite už Lietuvą jau šį ketvirtadienį“, – apsilankę „Eurovillage“ Lietuvos paviljone kvietė Monika Linkytė ir Vaidas Baumila, jau po dviejų dienų ginsiantys Lietuvos garbę žiūrimiausiame pasaulyje TV dainų konkurse.

Kaimelyje „Eurovizijos“ atstovus džiugino Austrijos lietuvių dėmesys, o atrakcionų parke prie lietuvių prisijungė Latvijos bei Airijos atstovai.

M. Linkytė ypač nudžiugo pamačiusi Latvijos atstovę Aminatą, su kuria lietuvei vaikystėje teko varžytis vaikų dainų konkurse. „Man buvo keturiolika metų, kai kartu su Aminata dalyvavome Panevėžyje vykusiame konkurse „Baby sing“, – prisiminė Monika. 

Monika tuomet iškovojo didįjį prizą – Gran Prix, Aminatai teko pirmoji vieta.

22 metų Latvijos atstovė – Afrikos ir rusiškų šaknų turinti kylanti Latvijos atlikėja, pasirodysianti, kaip ir lietuviai, antrajame pusfinalyje.

Latvių palaikymas Lietuvai itin svarbus, kaip ir Airijos, kurios atstovė Molly taip pat prisijungė prie atrakcionų parke apsilankiusių lietuvių. Ši dainininkė – jauniausia šių metų „Eurovizijos“ dalyvė, jai vos septyniolika.

Visų trijų šalių atstovai prisiminė vaikystę ir smagiai leido laiką važinėdami mašinėlėmis. Monika vairavo kartu su latve, Vaidas airei įteikė lietuviškų sausainių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi