Veidai

2019.04.27 23:16

„Dvi kartos“ scenoje keitėsi metų laikai, atnešė permainų ir į projektą: viena pora iškrito

Gintarė Micevičiūtė, LRT.lt2019.04.27 23:16

Kol gyventojai savaitgalį lauke mėgavosi vasara, televizijos žiūrovams prie ekranų teko prisiminti ir žiemą, ir rudenį. Metų laikai – būtent tokia šeštadienį buvo LRT TELEVIZIJOS muzikinio projekto „Dvi kartos“ tema.

Septyni duetai scenoje ir gūžėsi nuo šalčio, ir svaigo nuo vasaros kaitros – kad tik padovanotų savo gerbėjams kuo įspūdingesnį pasirodymą. Deja, laidos pabaigoje paaiškėjo, kad vienai porai pastangų pritrūko.

Aleksandras Ivanauskas – Fara ir Nijolė Rukaitienė, atlikę Vytauto Kernagio dainą „Žiemą vasarą“ surinko mažiausiai balų ir iš projekto iškrito.

Šį vakarą komisijai pagaliau įtiko Rapolo Meškausko ir Rolando Janušo duetas. Jie dainavo grupės „Vairas“ dainą „Sniegena“ ir sulaukė komisijos pagyrų.

„Nežinau, ar buvot kartu nuėję į normalų vakarėlį, susiklijavot, susicementavot, bet noriu dar, rašau dešimt ir laukiu kito šeštadienio“, – atlikėjus gyrė komisijos narė Dovilė Filmanavičiūtė.

Tiesa, daugiausiai komisijos balsų pelnė kita pora – Vaida Genytė ir Dainotas Varnas, kurie atliko Stingo dainą „Fields of Gold“. Po jų pasirodymo komisijos narys Ramūnas Zilnys dar pasijuokė primindamas, kad tai yra daina apie miežių lauką – mėgstamiausias ūkininkų kūrinys, nes iki Stingo apie žemdirbystę taip romantiškai dar niekas nedainavo.

Ypatingų vieno komisijos nario – Stanislavo Stavickio-Stano komplimentų sulaukė Valerija Iljinaitė ir Aistė Pilvelytė, atlikusios dainą „Ar išsaugosi mano meilę“. Po pasirodymo S. Stavickis-Stano atlikėjas vadino genialiomis, pačiomis muzikaliausiomis ir džiaugėsi, kad pagaliau duetą itin aukštai įvertino ir kiti komisijos nariai.

Nuskambėjus visoms dainoms, paaiškėjo, kad vienintelė pora, iš komisijos gavusi vien dešimtukus, iš viso 40 balsų –  Vaida Genytė ir Dainotas Varnas.

Po 39 balsus surinko keturios poros – Sofija Vasilevskytė ir Vaidas Baumila, Liepa Norkevičienė ir Alana Šport, Rapolas Meškauskas ir Rolandas Janušas bei Valerija Iljinaitė ir Aistė Pilvelytė.

Akvilei Kisielienei ir Česlovui Gabaliui komisija skyrė – 38 balsus.

Mažiausiai komisijos balsų teko Nijolei Rukaitienei ir Aleksandrui Ivanauskui – Farai – vos 33.

Žiūrovai ir vėl labiausiai palaikė R. Meškauską bei R. Janušą, jie sulaukė 756 balsų. Mažiausiai balsų, vos 50, žiūrovai skyrė A. Ivanauskui – Farai ir Nijolei Rukaitienei.

Susumavus dviejų laidų žiūrovų ir komisijos balsus bei pavertus juos projekto balais paaiškėjo, kad su projektu atsisveikina A. Ivanauskas – Farai ir Nijolė Rukaitienė.

Dvi kartos

Bendra dviejų laidų žiūrovų ir komisijos balų lentelė:

Liepa Norkevičienė ir Alana Šport –  19

Rapolas Meškauskas ir Rolandas Janušas – 19

Sofija Vasilevskytė ir Vaidas Baumila –  18

Akvilė Kisielienė ir Česlovas Gabalis – 15

Vaida Genytė ir Dainotas Varnas – 14

Valerija Iljinaitė ir Aistė Pilvelytė – 14

Nijolė Rukaitienė ir Aleksandras Ivanauskas – Fara – 12

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt