Naujienų srautas

Veidai2019.04.11 14:41

Su mylimąja susižadėjęs Ignas Krupavičius Graikijoje surengė vestuvių repeticiją

LRT.lt 2019.04.11 14:41

„Pardavėja juokėsi, jog per vieną vakarą aš sugebėjau įsigyti žiedelį, jį įteikti, grįžti į parduotuvę ir jį pakeisti, nes buvo per didelis. Viskas padaryta per valandą“, – taip apie dar vieną svarbiausių gyvenimo sprendimų – sužadėtuves – jau šį šeštadienį LRT laidoje „Stilius“ prabyla televizijos laidų vedėjas Ignas Krupavičius.

Prieš mėnesį po ketverių metų draugystės jis pasipiršo mylimajai Vaidai Kazakauskytei ir tikina, nors anksčiau pagalvodavęs apie piršlybas, tačiau nutiko taip, kad svarbų žingsnį žengė gana spontaniškai.

„Atsimenu tą dieną, ji pakankamai buvo bjauri, aš stengiausi su savimi kovoti, kad tas lietus – ne kliūtis, matavausi drabužius, susitikęs su mūsų televizijos stiliste drabužius laidai. Ir nusprendžiau prasieiti iki namų, galvoju reiks užsukti į žinomos juvelyrikės butiką ir pasižiūrėti žiedų. Aš vieną kitą pasižiūrėjau, moteriškė sako: „Aš dar turiu stalčiuje užsislėpus kelis žiedelius. Išvydau užsislėpusį žiedelį, kuris man labai patiko ir aš jį nusipirkau“, – pasakoja I. Krupavičius.

Eidamas namo, jis užsuko į prekybos centrą, nusipirko šampano, ikrų ir puokštę gėlių.

„Grįžau namo ir koridoriuje priklaupiau ant kelio. Kadangi buvau su kepuraite, tai nemačiau Vaidos akių, kai atidariau juodą dėžutę su žiedu. Tik išgirdau juoką, tad jokio jos sutikimo man nebereikėjo“, – kalba laidų vedėjas.

Projektų vadove dirbanti Vaida prisipažįsta, jog prie netikėtų mylimojo staigmenų jau spėjusi priprasti. Jie nestereotipinė pora, besivadovaujanti nusistovėjusiomis normomis apie santykius ir šeimą. Tačiau pasak Vaidos, jai piršlybos vis tiek buvusi įsimintina bei jaudinanti akimirka.

„Iš tiesų buvo didžiulė staigmena, visiškai netikėtas Igno sprendimas, net dar pasipiktinau, kas čia baladojasi, užrikau: „Ką raktų nepasiėmei?“.

Natūraliai suregavau, tikrai buvo bjauri diena. Bet finale atrodo tu tikiesi to svarbaus įvykio, tas gyvenimas jau taip gražus, daug porų nesituokia, gyvena sau, bet išties tas momentas yra, labai jaudinantis ir vis tiek kažką pakeičia santykiuose“, – teigia V. Kazakauskytė.

Prieš ketverius metus I. Krupavičius su V. Kazakauskytė susipažino Lietuvos pajūryje.

Televizijos laidų vedėjo teigimu, jų santykius sujungė trys skirtngos gamtos stchijos – žemė, dangus ir vanduo. Mat pažinčiai užsimezgus prie Baltijos jūros, pirmasis romantiškas pasimatymas įvyko danguje.

Iki šiol Vaida negali pamiršti iššūkio – šuolio parašiutu. Tą kartą ji nugalėjo aukščio baimę ir sutiko su tokia avantiūra.

„Čia buvo tikras išbandymas mūsų pažinties antrą ar trečią dieną. Aš paprašiau, jog Ignas mane nuvežtų į pliažą. Jis sako: „Gal mes vis tiek važiuojame šokti parašiutais?“

Sakau: „Ne, tai yra vienintelis dalykas, ko aš sakiau gyvenime tikrai nedarysiu, tikrai nešoksiu parašiutu. Tiesiog visada galvojau, jog su likimu nereikia žaisti. Bet finale mes šokome tuo parašiutu, nežinau, tą akimirką tikrai pagalvojau – tai yra beprotiškiausias sprendimas mano gyvenime, jeigu aš jį darau su šitu žmogumi, tai daug reiškia“, – pasakoja I. Krupavičiaus sužadėtinė.

Tačiau jausmai, užgimę danguje, pareikalavo ne vieno išbandymo. Ignas buvo tik ką išgyvenęs šeimos krizę, paniręs į liūdesį. Dabar jau ir neslepia, kad skyrybos su žmona nebuvo iš lengvųjų, truko ne vienerius metus. „Reikia pripažinti, skyrybos yra įvykis, situacija, bet tai nėra tragedija. Vieniems, tai sekasi padaryti greičiau, kitiems laiko reikia daugiau“, – atvirai kalba Ignas Krupavičius.

Tik prieš kelias dienas sužadėtiniai grįžę iš Graikijos, Ignas šmaikštavo, ši kelionė buvo lyg generalinė vestuvių repeticija. O tikrosios vestuvės Lietuvoje turėtų įvykti šiais metais. Ignas ir Vaida neslepia, pagalvojantys ir apie bendrus vaikus.

„Mes visada laukiame gandrų, mes esame atviri gyvenimui, gal tiesiog vaikai mūsų neranda, mes daug keliaujame, realiai stengiamės daug neplanuoti, bet gyvenimas daug padiktuoja ir niekados nežinome, kada čia gandrai pasibels“, – teigia I. Krupavičius.

Apie sužadėtuves, planuojamas vestuves, skyrybų kartėlį, gebėjimą žvelgti į gyvenimą pozityviai – Ignas Krupavičius ir Vaida Kazakauskytė „Stiliuje“ balandžio 13 d. 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.LT. Vedėja Violeta Baublienė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi