Veidai

2019.04.11 14:10

„Dvi kartos“ scenoje Česlovas Gabalis prisiminė neįtikėtiną gerbėjos akibrokštą

LRT.lt2019.04.11 14:10

Jau šeštadienį 21 val. LRT televizijos žiūrovų laukia dar viena jauki muzikinių duetų projekto „Dvi kartos“ transliacija. Įspūdingais pasirodymais stebinantis Akvilės Kisielienės ir Česlovo Gabalio duetas šį kartą sulaukė ir komisijos kritikos.

Duetas pasirinko netradicinę Michealo Jacksono dainos „Billy Jean“ versiją. Tai komisijos nariui Ramūnui Zilniui sukėlė dvejopų minčių.

„Nesu girdėjęs šios versijos, nežinau, ar patys sugalvojot ją paversti bliuzu. Norėčiau rašyti dešimt, bet negaliu, nes mano nuomone, būtent ši muzikinė versija padarė kūrinį prastesniu. Jis yra parašytas tobulas“, – teigė R. Zilnys.

Jis atskleidė ir kūrinio atsiradimo istoriją – esą scenos pop princą persekiojo įkyri gerbėja, tikinusi, kad vieno jos dvynių tėvas – būtent Michealas Jacksonas.

Moteris vėliau atsidūrė psichiatrijos ligoninėje, dainininkas sukūrė pasauliniu hitu tapusį kūrinį, o jos nuotrauką, kaip sako gandai, pasikabino virš židinio.

Šou vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė Česlovo pasiteiravo, ar jam kada teko susidurti su įkyriomis gerbėjomis.

„Prisimenu juokingą atvejį. Buvome Nidoje ir viena gerbėja sumąstė, kaip išpešti Gabalio numerį. Ji paskambino į „Muzikos bombą“, pasakė, kad yra kaimynė, o mano butas dega“, – neįtikėtina istorija pasidalijo Č. Gabalis.

Išskirtinė Michaelo Jacksono kūrinio interpretacija, įspūdingi pasirodymai ir dar vienas jaukus muzikinių duetų vakaras – jau šeštadienį 21 val. per LRT televiziją.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.