Veidai

2015.09.08 13:45

Monikai teko apsilankyti ligoninėje

Monikai Linkytei šeštadienį po antrosios „Eurovizijos“ repeticijos ir spaudos konferencijos teko vykti pas gydytojus – jai atlikta nosies gleivinės kraujagyslių prideginimo procedūra.

Monikai Linkytei šeštadienį po antrosios „Eurovizijos“ repeticijos ir spaudos konferencijos teko vykti pas gydytojus – jai atlikta nosies gleivinės kraujagyslių prideginimo procedūra.

Monikai pastaruoju metu iš nosies vis plūsteli kraujas, todėl nuspręsta nerizikuoti ir atlikti minėtą procedūrą.

„Man kažkada paauglystėje buvo atlikta tokia maža operacija – uždegintos kraujagyslės, bet, matyt, vis reikia ją atnaujinti“, – LRT žurnalistui Richardui Jonaičiui pasakojo Monika.

Tačiau tai ne vienintelis negalavimas, užklupęs Moniką. Kai bučiuotis scenoje reikia net tris ar keturis kartus per vieną repeticiją, pasigauti partnerio virusą – vieni juokai.

Prieš kelias dienas negalavęs Vaidas Baumila šeštadienį jaučiasi daug geriau. Tuo metu Moniką užpuolė kosulys, o balsas „sėdo“.

Nepaisant negalavimų, Monika, išėjusi po antrosios repeticijos, jautėsi džiugiai. „Garsas scenoje fantastiškas“, – komentavo Lietuvos atstovė.

„Kiekvienas artistas žino, kad dainuoti anksti ryte – „kirvis“ [Monika ir Vaidas repetavo 10 val. ryto], bet viskas puiku, garsas buvo puikus. Tai – antrasis mėginimas, bet bus dar trečias, kuris, kaip žinome, bus vertinamas komisijos antrojo pusfinalio šalyse, nes generalinė repeticija įrašoma ir transliuojama į visas konkurse dalyvaujančias šalis“, – kalbėjo Vaidas.

Pasikeitusį V. Baumilos įvaizdį giria užsienio žurnalistai

Vaidas repeticijoje pasirodė kiek atnaujinęs savo įvaizdį. „Jaučiuosi puikiai, jaučiuosi savimi, jaučiuosi vyriškai“, – kalbėjo dainininkas. Jis į repeticiją atvyko vilkėdamas švarku, tamsiai mėlynais marškiniais ir blizgiais tokios pat spalvos batais.

„Atsivežėme kelis komplektus, tiesiog bandome kitus variantus, su šiuo jaučiuosi geriau“, – sakė V. Baumila.

Vaidas šeštadienį repeticijoje pasirodė kiek pakeitęs įvaizdžio detales, V. Bunevičiūtės nuotr.

Pasikeitusias detales gyrė ir po perklausos į spaudos konferenciją sugužėję užsienio žurnalistai.

„Vaidas – geriausias, todėl jis ir yra šalia manęs“, – sakė Monika žurnalistams, paklausta, ar neketina iškeisti Vaido į ne mažiau patrauklų Švedijos atstovą.

„Vaidas yra labai charizmatiškas atlikėjas, tačiau kuo toliau, tuo labiau mane žavi ir jo vidus“, – atskleidė Monika.

Pamatė eurovizinę „atvirutę“, kurioje filmavosi

Prieš spaudos konferenciją Lietuvos duetui buvo parodyta „Eurovizijos“ „atvirutė“. Tai – trumpas vaizdo klipas, rodomas prieš kiekvienos šalies pasirodymą tiesioginės transliacijos metu.

Kiekviena šalis „atvirutę“ nufilmuoja iš anksto. Monikai ir Vaidui teko ekstremali užduotis – atlikti šuolį su guma nuo beveik 100 metrų aukščio tilto.

Filmavimas įvyko dar prieš mėnesį, o sumontuotą rezultatą M. Linkytė ir V. Baumila pamatė prieš įeidami į spaudos konferencijų salę, pasibaigus repeticijai ir vaizdo bei garso peržiūrai.

Monika, Vaidas ir M. Tyla žiūri „eurovizinę“ atvirutę, V. Bunevičiūtės nuotr.

Monika ir Vaidas bei prodiuseris Martynas Tyla spindėjo džiaugsmu: tai rizikingiausia, ką jie yra atlikę gyvenime!

Vaizdo klipą žiūrovai išvys antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio tiesioginės transliacijos per LRT Televiziją metu.

Lietuvos eurovizininkams sėkmės linki diplomatai Vienoje

Šeštadienio popietę Lietuvos atstovai „Eurovizijoje“ apsilankė Lietuvos ambasadoje Vienoje, kur delegaciją priėmė ambasadorė Loreta Zakarevičienė.

„Neabejoju, kad išvysiu jus finale“, – sakė L. Zakarevičienė, keldama taurę už Lietuvos sėkmę žiūrimiausiame pasaulyje televizijos dainų konkurse.