Veidai

2013.01.11 10:21

3 metrų pitonas iš Australijos į Papua Naująją Gvinėją nuskrido lėktuvu

LRT.lt 2013.01.11 10:21

Keleiviai, skridę iš Australijos į Papua Naująją Gvinėją, labai nustebo, kai pamatė, kad ant vieno iš orlaivio sparnų guli pitonas.

Keleiviai, skridę iš Australijos į Papua Naująją Gvinėją, labai nustebo, kai pamatė, kad ant vieno iš orlaivio sparnų guli pitonas.

Didžiulė gyvatė buvo pastebėta ant „Quantas“ oro liniujoms priklausančio lėktuvo, skrendančio iš Australijos į Papia Naująją Gvinėją, sparno maždaug 6.15 ryto.

„Priekinėse sėdynėse  įsitaisę keleiviai į tai dėmesio neatkreipė, tačiau gale sėdėję žmonės įdėmiai stebėjo šią keistą istoriją, spėliojo, kaip ta gyvatė ten atsidūrė“, – pasakojo keleivis Robertas Weberis. – „Panikos nebuvo. Niekam į galvą nešovė, kad lėktuvo viduje gali būti kitų gyvačių“.   

„Man jo pagailo... Skrydžio metu jis bejėgiškai mėgino paršliaužti į lėktuvą, kuris skrido kone 400 km per valandą greičiu. Be to, pilotų teigimu, skrydžio metu lauko temperatūra buvo nukritusi iki maždaug 12 laipsnių žemiau nulio. Bet net ir tai neprivertė gyvūno pasiduoti“, – kalbėjo keleivis.

Vis dėlto liko neaišku, ar lėktuvui pagaliau nusileidus Moresby oro uoste, atkakli gyvatė, kovojusi už išlikimą, buvo rasta gyva ar nusibaigusi, rašo upi.com.

„Quantas“ atstovas spaudai užtikrino, kad kompanijai su tokiais dalykais susidurti iki šiol dar nėra tekę.