Naujienų srautas

Veidai

2015.09.08 13:45

Princas Harry sako ieškąs meilės ir norįs vaikų

BNS 2015.09.08 13:45

Didžiosios Britanijos princas Harry pirmadienį pareiškė, kad svajoja susilaukti vaikų ir norėtų, kad būsima jo partnerė su juo dalytųsi karališkų pareigų našta, tačiau pridūrė tebeieškąs tinkamos moteris.

Didžiosios Britanijos princas Harry pirmadienį pareiškė, kad svajoja susilaukti vaikų ir norėtų, kad būsima jo partnerė su juo dalytųsi karališkų pareigų našta, tačiau pridūrė tebeieškąs tinkamos moteris.

Princas Harry, kuris yra penktas eilėje į Britanijos karališkąjį sostą, apie tai kalbėjo viešėdamas Naujoje Zelandijoje, kur ilsisi po stažuotės Australijoje prieš užbaigdamas dešimties metų tarnybą kariuomenėje. Harry taip pat sakė, kad šiuo metu jaučiasi atsidūręs „kryžkelėje“.

Jo brolio, princo Williamo, antrojo vaiko – princesės Charlotte – atėjimas į pasaulį praėjusią savaitę sustiprino Harry troškimą sukurti savo šeimą, prisipažino jis.

„Žinoma, labai norėčiau savo vaikų jau dabar, bet yra tam tikra procedūra, kurią reikia kiekvienam pereiti“, – sakė jis interviu britų televizijai „Sky News“.

„Tokios kelionės kaip ši yra labai smagios, tikiuosi, kad pats vienas gerai susitvarkau. Tačiau būtų puiku, jeigu šalia būtų kas nors, kas pasidalytų (pareigų naštos) spaudimu. Bet žinote, ateis laikas ir bus taip, kaip bus“, – kalbėjo princas.

Praėjusiais metais su širdies drauge Cressida Bonas išsiskyręs 30 metų princas nenori būti vadinamas „vakarėlių princu“.

„Niekada to nenorėjau“, – pareiškė jis ir pridūrė, kad dabar ieško veiklos, kurioje galėtų „ką nors atiduoti“ kitiems, kai kitą mėnesį užbaigs savo tarnybą kariuomenėje.

Naujojoje Zelandijoje už paprastumą giriamas Harry taip pat sakė, kad jiedu su broliu Williamu nori dirbti kartu su „normaliais žmonėmis“ ir užsidirbti pragyvenimui.

„Abu mes manome, kad turime taip pat užsidirbti atlyginimą, dirbti su normaliais žmonėmis, kad neprarastume proto ir išgyventume“, – kalbėjo jis.

„Žinoma, kad ateityje, mes manom, jeigu norime kad į mus žiūrėtų rimtai... turime dirbti kartu su kitais žmonėmis“, – sakė Harry.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi