Naujienų srautas

Veidai2019.04.10 20:33

Žinomi žmonės atskleidė, kokie talismanai jiems neša sėkmę scenoje

Ištikimiausi gerbėjai tikriausiai pastebėjo, kad žinomam atlikėjui ir grupės „Rondo“ lyderiui Aleksandrui Ivanauskui-Farai ant kaklo – visuomet tas pats pakabukas – savotiškas atlikėjo talismanas. Savų talismanų turi ir dainininkė Valerija Iljinaitė, kuri visuomet nešiojasi sau labai brangų daiktą, o lipdama ant scenos turi ir savų ritualų.

Panašu, kad gitara A. Ivanauskui-Farai ne tik darbo priemonė, bet ir savotiška aistra. Jis prisipažįsta, kad namuose turi net kelias bosines gitaras, o mėgstamiausios iš jų piešinys puošia dešinę atlikėjo ranką. Gitaros tatuiruote Aleksandras pasidabino prieš porą metų, minėdamas 60-ąjį gimtadienį.

„Tai savotiškas būdas parodyti, kad esu ištikimas šiam instrumentui. Daugelis žinomų pasaulio muzikantų groja tokia gitara ir man labai pasisekė, kad ir man pavyko ją įsigyti. Tai gitaros klasika“, – portalui LRT.lt sako garsus atlikėjas.

Jau kone dešimtmetį grupės „Rondo“ lyderis nesiskiria su bosinės gitaros formos pakabuku. „Galima sakyti, kad tai mano talismanas. Kai jis man ant kaklo, aš žinau, kad viskas bus gerai, viskas klostysis sėkmingai, koncertas vyks sklandžiai. Nežinau, kas būtų, jei netekčiau šio pakabuko. Veikiausiai gerai nebūtų“, – svarsto atlikėjas.

Brangų daiktą, su kuriuo niekada nesiskiria turi ir atlikėja Valerija Iljinaitė. „Kai buvau vaikas, su šeima dažnai vykdavome pas tėvą Stanislovą į namus. Kažkada jis man padovanoji škaplierių, kuris iki šiol yra vienas brangiausių mano turimų daiktų.

Iki šiol turiu jo dovaną ir visur nešiojuosi. Tai ne tik man itin brangus daiktas, bet ir savotiškas talismanas“, – pasakoja Valerija.

Visai neseniai ji turėjo ir dar vieną talismaną – vieno dvasinio mokytojo padovanotą švento indiško medžio Tulasi pakabuką. „Domiuosi skirtingomis religijomis, tad man įdomūs ir skirtingi simboliai. Tiesa, neseniai Tulasi pakabukas nutrūko.

Sakoma, kad panašūs talismanai nutrūksta, kai sugeria per daug neigiamos energijos ar apsaugo nuo nelaimės. Galbūt iš tiesų, man labai pasisekė ir išvengiau ko nors negero“, – šypsosi žinoma atlikėja.

Mergina pasakoja, kad einant ant scenos jai labai svarbu susikaupti ir pabūti su savimi: „Tikiu, kad klausytojai labai greitai pajaučia, koks atlikėjo nusiteikimas lipant ant scenos. Kiekvienas veikiausiai turi savų būdų pasiruošti pasirodymui, pabūna su savimi ir susikaupia. Man labai padeda kokia nors malda.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi