Veidai

2019.04.11 07:08

Kas rytą po valandą sportuojanti Aistė Pilvelytė: žinau, kas tinka mano organizmui

Dainininkė Aistė Pilvelytė rytą pradeda nuo šaukštelio žolelių mišinio ir stiklinės šilto vandens. Jos gyvenime sportas ir sveikas gyvenimo būdas užima ne paskutinę vietą. „Maistas, sportas ir vanduo iš tiesų daro stebuklus“, – portalui LRT.lt sakė dainininkė.

A.Pilvelytė tvirtina, kad ji labai gerai žino, kas tinka jos organizmui. Pirmiausiai – tai didelis kiekis vandens ir sportas. Anot jos, šilto vandens stiklinę, jeigu turi po ranka, išgeria su citrina. Ir tik po to ateina laikas kavai.
A. Pilvelytė sako, kad priverstinai vandens jai gerti netenka, nes jaučianti natūralų jo poreikį.

„Maistas, sportas ir vanduo iš tiesų daro stebuklus“, – įsitikinusi dainininkė.

Moteris sportuoja jau nuo 17 metų ir savo ryto neįsivaizduoja be ėjimo į sporto klubą. Jei turi laiko, A. Pilvelytė sportuoja kiekvieną rytą, o jei jo pritrūksta – kas antrą dieną. Jos treniruotės trunka maždaug valandą. A. Pilvelytė lanko kūno dizainą, kalanetiką, jogą. O jei nori pakoreguoti tam tikrą kūno vietą, tuomet imasi treniruoklių.

„Eiti į sporto klubą man nėra kančia, o didelis malonumas. Asmeninio trenerio neturiu. Aš pati galiu būti trenere. Juk tiek metų jau sportuoju, tai viską puikiai žinau, kokius pratimus daryti, kaip kvėpuoti ir pan. Man sporto klube netgi siūlė dirbti trenere“, – atskleidė pašnekovė.

A.Pilvelytė patikino, kad nėra pusryčių mėgėja ir dažniausia juos valgo grįžusi iš sporto klubo, maždaug 11 valandą ryto. Pasak jos, pilnu skrandžiu yra ganėtinai sudėtinga sportuoti.

„Galbūt įsimesti kažką į skrandį yra gerai, kad jis pradėtų savo veiklą. Manau, kad tai yra mitas, kad būtinai reikia valgyti pusryčius, nes aš tokio poreikio nejaučiu. Aš vis tik geriau jaučiuosi nepavalgiusi“, – kalbėjo atlikėja. Ji pridūrė, kad vis dar nesugeba laikytis reguliaraus dienos mitybos režimo.

A.Pilvelytė kartais su savimi turi ir lengvų užkandžių, pavyzdžiui, vaisių. Anot jos, tuomet kyla mažiau pagundų prisivalgyti kokio nors po ranka pasitaikančio nesveiko maisto. Dainininkės dienos valgiaraštyje yra ir daržovių, ir mėsos, nors kiaulienos ji valgo mažai. Tačiau vasarą kartu su draugais paragauja ir šašlyko.

„Nesu linkusi į kraštutinumus, nes jie kenkia žmonėms. Nedaryti to ar ano. Tai kam tada gyventi? Reikia ir išgerti vyno, ir kiaulienos pavalgyti, jeigu jos norisi. Tačiau viską reikia daryti su saiku ir visur rasti viduriuką“, – mintimis dalinosi A. Pilvelytė.

Dainininkė neslėpė turinti moterims gana įprastą silpnybę saldumynams. Ji juokiasi, kad iš karto galėtų suvalgyti dėžę ledų ar keletą šokoladų ir tikrai tokioms pagundoms kartais pasiduoda. Ypač savaitgaliais.

„Ačiū dievui, kad turiu silpnybę šokoladui, o ne, tarkime, alkoholiniams gėriams. Silpnybė saldumynams – tai pati geriausiai silpnybė, kokią žmogus gali turėti. Jeigu tu sveikai maitiniesi ir kartas nuo karto sau leidi pavalgyti nesveiko maisto, tai nematau tame nieko blogo“, – pabrėžė A. Pilvelytė.

Jos manymu, žmogaus išvaizdai nemažai įtakos turi genetika. Tačiau ji įsitikinusi, kad save prižiūrinčios moterys turi sportuoti ir gerti daug vandens.

„Reikia save prižiūrėti. Moteris yra pasmerkta save prižiūrėti, nes tokia yra mūsų dalia. Mes negalime apsileisti, nes vyrai myli akimis, o moterys myli ausimis. Taip jau yra“, – teigė A. Pilvelytė.

Atlikėja prasitarė, kad kosmetiką naudoja kiekvieną dieną. Tačiau pasidažiusi į sporto klubą neina.

„Stengiuosi naudoti geresnės kokybės kremus ir jais domiuosi. Dažnai patarimo paklausiu draugės, kuri apie kosmetiką labai daug žino ir informuoja apie visas naujoves. Ji man pasako, ką nusipirkti ir kol kas viskas pasiteisina“, – tikino A. Pilvelytė.