captcha

Jūsų klausimas priimtas

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – eurovizinis klipas ir pasikeitimai „Dainų dainoje“

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.
Monikos ir Vaido duetas. „Tomas&Lukas“ fotografų nuotr.
Monikos ir Vaido duetas. „Tomas&Lukas“ fotografų nuotr.

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Labiausiai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojus domino Lietuvos atstovų šių metų „Eurovizijos“ konkurse Monikos Linkytės ir Vaido Baumilos atliekamos dainos „This Time“ vaizdo klipas. Muzikiniame klipe – nedidelis dueto gyvo garso koncertas su muzikantų grupe. Organizatoriai pasikvietė žmones, kurie nebuvo girdėję Lietuvai atstovausiančios dainos „This Time“. Eksperimento dalyviai buvo paprašyti parodyti savo reakciją į ją.

LRT Mediatekos lankytojai aktyviai domėjosi ir muzikiniu LRT projektu „Dainų daina“, kuriame – netikėtas posūkis. Projekto taisyklės leidžia pasikeisti komisijos nariams, todėl komisijos narį Laimoną Žiulpą pakeitė atlikėjas Edgaras Lubys. Be to, vos nuskambėjus pirmosioms dainoms, į komisijos nario kėdę vietoj Gedimino Reklaičio sėdo Arvydas Martinėnas-Vudis.

Populiarumo nepraranda ir serialas „Naisių vasara“. Daugybės peržiūrų sulaukusioje serijoje filmo reikalai slyste slysta iš Gardievučio rankų. Laimei, gelbėti situaciją imasi Naisių moterys. Ar pavyks Vikai, Birutei ir Jurgai įkalbėti Gardievutį dar sykį pakeisti scenarijų? Na, o Auksė ir toliau rezga planus, kaip pakabinti Patriką ant kabliuko ir apsukti jam galvą. Ar įtikinimai nuskambės jos naujoji istorija?

Daug susidomėjimo sulaukė ir laida „Stilius“. Šįkart ji pasakojo apie drabužių dizainerį Marių Janušauską, kuris iš Lietuvos išvyko, nes čia nebežinojo, ką toliau daryti. Dabar jis gyvena ir kuria Belgijoje. Tačiau atsistoti ant kojų europinės mados pasaulyje Mariui prireikė nemenkų pastangų.

Susitikimas su kita laidos heroje Renata Vensloviene rodo, kad sunkumus galima įveikti, atradus jėgų savyje. Šiandien R. Venslovienė vadinama sveikuole, išsigydžiusia be vaistų. Nuo vaikystės buvusi silpnos sveikatos moteris iškentė dvi širdies operacijas, o iš gydytojų girdėjo tik viena – apsieiti be vaikų. Trečiasis „Stiliaus“ pasakojimas – apie juvelyrikos pasaulio subtilumus ir Jurgą Gusarovienę, kuri į juvelyriką atėjo iš žurnalistikos pasaulio ir jame dar vis vadinama pilkuoju kardinolu.

LRT Mediatekos lankytojų pamėgtoje laidoje „Gyvenimas“ – pasakojimai iš tolimojo Singapūro ir kiek artimesnio Kipro. Brangiausiame pasaulio mieste, Singapūre, 10 tūkst. kvadratinių metrų plote – įspūdinga meno dirbinių kolekcija. Milijardierius jos savininkas negaili pagyrų lietuvei Aušrai. Moters istorija verta rašytojo plunksnos: trys šalys, trys santuokos, dvejos skyrybos ir trys vaikai. 

Kita tema – Kipras. Graikų meilės deivės Afroditės gimimo sala – viena gražiausių Viduržemio jūroje. Milijonai turistų iš viso pasaulio kasmet ten vyksta ieškoti ne tik poilsio, bet ir jaunystės, grožio bei sveikatos.

1.       „Eurovizijos“ dalyvių dainos klipas „This Time“

2.       „Dainų daina“

3.       „Naisių vasara“

4.       „Stilius“

5.       „Gyvenimas“

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tavo LRT

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...