captcha

Jūsų klausimas priimtas

Lažybos: kuris taps Kalėdų Seneliu – A. Valinskas ar A. Tapinas?

„Auksinio proto“ vedėjams Arūnui Valinskui ir Andriui Tapinui nusibodo tuščiai ginčytis ir įrodinėti, kuris jų gudresnis ir kurio komanda daugiau kartų laimi protų mūšius, tad jie sumanė visos Lietuvos žiūrovų akivaizdoje susilažinti.
LRT nuotr.
LRT nuotr.

„Auksinio proto“ vedėjams Arūnui Valinskui ir Andriui Tapinui nusibodo tuščiai ginčytis ir įrodinėti, kuris jų gudresnis ir kurio komanda daugiau kartų laimi protų mūšius, tad jie sumanė visos Lietuvos žiūrovų akivaizdoje susilažinti.

Šio trečiadienio vakarą LRT intelektinis žaidimas „Auksinis protas“ prasidės nuo laidos vedėjų lažybų. A. Tapinas sumanė mesti iššūkį A. Valinskui ir įrodyti, kad nuo šiol jo pasirinkta „Auksinio proto“ žaidėjų komanda laimės, o A. Valinsko – pralaimės. O jei taip įvyks du kartus iš eilės, A. Valinskas turės persirengti Kalėdų Seneliu ir važiuoti su pilnomis rogėmis dovanų į kolegos nurodytą vietą.

„Taip, taip, jau girdėti, kaip žvanga Kalėdų varpeliai ant rogių ir ilgakojis Kalėdų Senelis – A. Tapinas vežioja dovanėles. Jau matau jus su balta ilga barzda ir raudona kepure“, – juokiasi A. Valinskas.

„Iš kur jūs gausite dovanėlių man nė kiek neįdomu, o kur vykti – į vaikų globos namus ar pas kurią nors skurdžiai gyvenančią šeimą – aš jau sugalvosiu“, – atkerta A. Tapinas. Susikibo vyrai ne juokais – abu azartiški ir ambicingi, pralaimėti nemėgsta nė vienas. 

Tiesa, A. Valinskas jau turi persirengėlio patirties – ir ne tik Kalėdų Seneliu. Prieš keletą metų jis susilažino su bičiuliu Marijonu Mikutavičiumi dėl dviejų Lietuvai atstovaujančių penkiakovininkų rezultatų: kas – Edvinas Krungolcas ar Andrejus Zadneprovskis Pekino vasaros olimpinėse žaidynėse užims aukštesnę vietą? Lažybų pralaimėtojui A. Valinskui teko apsirengti sirgalių šokėja, į rankas pasiimti kutus ir žygiuoti pučiamųjų orkestro priekyje.

Tačiau šįkart Kalėdų Senelio – A. Tapino ar A. Valinsko – likimą nulems ne moneta, o „Auksinio proto“ žaidėjų šešetas. 

Jubiliejinėje 10-ojoje laidoje žais šeši vilniečiai: 28 metų fizikas Tadas Kildušis, 20 metų būsimoji medikė, LRT „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ užauginta Rugilė Matulevičiūtė, 35 metų verslininkas Povilas Narbutas, 27 metų politologas Ernestas Ramonas, 31 metų profesionalus futbolo klubo „Trivartis“ žaidėjas Linas Smalinovas ir 27 metų projektų koordinatorius Vilius Žalys.

Vakaro devizu pasirinkęs savo komandos nario moto – „kai žmogus žino, į kurį uostą plaukia, visi vėjai yra palankūs“ – A. Valinskas palinkėjo žaidėjams gero vėjo. 

O kuriai komandai jis bus palankus, o kuris iš dviejų „Auksinio proto“ vedėjų – A. Valinskas ar A. Tapinas – jau pradės auginti Kalėdų Senelio barzdą, pamatysime trečiadienio 21.15 val. per LRT televiziją. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tavo LRT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...