captcha

Jūsų klausimas priimtas

Klausiate – atsakome. Kur dedami per patikrą oro uoste atimti daiktai?

Oro uosto darbuotojai, patikros metu pas žmones aptikę draudžiamų gabenti daiktų, visąlaik pasiūlo kelias alternatyvas, kur juos dėti, LRT RADIJUI sako Lietuvos oro uostų Komunikacijos skyriaus vadovas Marius Zelenius. Jo teigimu, viena iš alternatyvų – labdaringa.
Pixabay nuotr.
Pixabay nuotr.

LRT RADIJO klausytoja teiraujasi, kur dedami oro uostuose atimti draudžiami gabenti daiktai.

„Kai oro uoste per patikrą atimami, pavyzdžiui, neatidaryti kvepalai, kur tikrintojai juos deda? Kodėl oro uostuose nėra skyrių, kuriuose atimtus iš žmonių daiktus būtų galima pasidėti, o vėliau juos atsiimtų giminaičiai ar draugai?“ – sako ji.

Jei per patikrą keliaujančiojo bagaže aptinkama draudžiamų gabenti daiktų, oro uoste dirbantys asmenys visada pasiūlo kelias alternatyvas, kaip toliau elgtis, pažymi Lietuvos oro uostų Komunikacijos skyriaus vadovas M. Zelenius.

„Jei daiktas tinkamas gabenti orlaiviu, galima jį skraidinti registruotame bagaže. Taip pat galima sugrįžti ir perduoti jį atlydėjusiems asmenims“, – vardija M. Zelenius.

Anot jo, Vilniaus ir Kauno oro uostuose teikiamos trumpalaikio saugojimo paslaugos. „Siūloma ir tokia paslauga, kaip daiktų siuntimas paštu, kuris aktualesnis keleiviams, vykstantiems ne iš Lietuvos. Dar viena alternatyva – sumesti daiktus į patikros zonose įrengtas „Maisto banko“ dėžes“, – kalba Lietuvos oro uostų Komunikacijos skyriaus vadovas.

Parengė Indrė Česnauskaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: Klausiate – atsakome

Tavo LRT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...