Tavo LRT

2018.09.12 10:39

„Kūjeliai“: grupės pavadinimo istorija priverčia juoktis

LRT TELEVIZIJOS laida „Vakaras su Edita“2018.09.12 10:39

„Mes nesijaučiame populiarūs, toliau grojame, daugiau koncertuojame ir tuo labai džiaugiamės“, – LRT.lt televizijos laidoje „Vakaras su Edita“ kalbėjo grupės „Kūjeliai“ nariai – broliai Andrius ir Julius Vaicevičiai. Anot muzikiniame projekte „Du balsai – viena širdis“ išpopuliarėjusių muzikantų, nuo vaikystės girdima folkloro muzika jiems padarė didelę įtaką.

Matematiko ir folkloristės šeimoje užaugę broliai iš tėvų perėmė meilę muzikai ir mokslams. Šiuo metu A. Vaicevičius siekia doktorantūros laipsnio Oksfordo universitete, o jaunesnysis brolis Julius baigė fizikos magistrantūros studijas ir yra lazerių specialistas.

Lietuviškos muzikos mylėtojų simpatijas pelnę broliai LRT TELEVIZIJOS žiūrovams atskleidė, kaip gimė jų grupės pavadinimas ir pasidalijo smagiais prisiminimais iš vaikystės.

„Kai buvome vaikai, labai mėgome skustis plikai, nes tuo metu tai buvo labai populiaru. Tačiau nuvažiavus pas senelius į Aukštaitiją iš močiutės sulaukdavome replikų dėl nukirptų garbanų, o viena senelio replika apie plaukus ir tapo mūsų grupės pavadinimu“, – besijuokdami prisiminimais dalijosi broliai.

Plačiau – laidos „Vakaras su Edita“ vaizdo įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.