captcha

Jūsų klausimas priimtas

LRT OPUS vasarai keliasi į pajūrį

Netrukus radijo stotis LRT OPUS iš modernios studijos visai vasarai išsikels ant pievos, arčiau savo klausytojų pajūryje. 5-ąjį kartą jaunimo muzikos stotis leis vasarą Palangos kultūros pievoje „I love Palanga“. Birželio 25-ąją prasidedančias LRT OPUS vasaros transliacijas ves Richardas Jonaitis ir Tomas Lukaševičius.
A. Morozovo nuotr.
A. Morozovo nuotr.

Transliacijos iš Palangos vyks kasdien nuo 17 iki 20 valandos. Vedėjai dirbs pasikeisdami – Richardą eteryje girdėsime nuo pirmadienio iki trečiadienio, Tomą – antroje savaitės dalyje.

„Labai smagu, kad per 5-erius metus tapome neatsiejama šio kurorto dalis, kad Palangoje skambanti LRT OPUS muzika, dar prieš kelerius metus atrodžiusi alternatyvi, dabar kuo puikiausiai įsilieja į tą gražią erdvę tarp pušų ir visų kultūrinių veiklų, – pasakoja R. Jonaitis. – Taip pat smagu, kad Palangoje mus gali atrasti tie, kurie iki šiol mūsų gal net nebuvo girdėję. Nekantrauju keliauti į Palangą ir LRT OPUS klausytojams pasakoti apie įdomiausias vasaros pramogas pajūry.“

T. Lukaševičius, asmeninio archyvo nuotr.

„Visada smagu atsidurti šalia klausytojų, kurie yra kitame Lietuvos gale, – džiaugiasi T. Lukaševičius. – O pajūryje netrūksta savitą braižą turinčių grupių ir atlikėjų – tai „The Royce“, Karolis Rupkus, Ingaja , I-rena the Synthgirl ir daugelis kitų. Juos pristatysime LRT OPUS klausytojams, esantiems Vilniuje ar bet kur kitur.“

Vilniuje, beje, LRT OPUS terasa jau penktąjį kartą veikia menų fabriko „Loftas“ kieme. Pirmadienį, birželio 11 d., joje skambės džiazas, fankas ir disko, kuriuos pristatys saulėtieji „Saulės Kliošas“.

Džiugi žinia ir LRT OPUS klausytojams Nidoje bei Ignalinoje – jie stotį girdės dar geriau, negu iki šiol: jos bus galima klausytis naujais dažniais – 97,3 MHz Nidoje ir 91,8 MHz Ignalinoje. Geriau klausytojai girdės ir radijo stotį LRT KLASIKA Laukuvoje – čia jos galima klausytis 93,5 MHz dažniu.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tavo LRT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...