captcha

Jūsų klausimas priimtas

Stebėkite tiesiogiai per LRT.lt – Kovotojo Teodoro gimtadienio koncertas

Penktadienį, gruodžio 29 dieną, menų fabrike „Loftas“ vyksta labdaringas Kovotojo Teodoro gimtadienio koncertas, kurio transliaciją kviečiame tiesiogiai stebėti portale LRT.lt. 
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Teodoras pasitinka antrąjį gimtadienį kovodamas su 7 cm augliu galvoje, todėl jau beveik mėnesį aktyviai renkamos lėšos jo gydymui Prancūzijoje.

Visas būrys muzikantų stojo Teodoro pusėn. Koncerte išgirsite grupes „Freaks On Floor“, „The Ball & Chain“, „The Roop“, „Kūjeliai“, „Sisters On Wire“, „The Station“, atlikėjus Miss Sheep, Bjelle, Moniką Linkytę, Žalvarinį ir Moniką Liu. 

„The Ball & Chain“, organizatorių nuotr.

Ritmą palaikys „Baltic Balkan“, o renginį ves Richardas Jonaitis. 

Itin retą smegenų vėžį, pilomiksoidinę astrocitomą, Teodorui medikai diagnozavo prieš gerą mėnesį. Dėl amžiaus, auglio vietos ir dydžio operacija būtų labai pavojinga, tačiau Pracūzijoje, Gustave Roussy vėžio institute, taikomi pažangiausi gydymo metodai – tai būtų rimta galimybė Teodorui pasveikti. 

Per šį mėnesį nuveikta nemažai: įkurtas paramos ir labdaros fondas, surinkta nemažai pinigų ir net suskraidyta į Paryžių konsultacijai. 

Greitai prasidės 18 mėnesių truksiantis pirmas Teodoro kovos etapas, o kol kas Teodoras ir jo šeima švenčia antrąjį berniuko gimtadienį, dėkoja visiems už gerumą ir ruošiasi stebėti koncerto transliaciją portale LRT.lt.

Teodoro koncerto įrašą sausio 6 d. 11.05 val. parodys LRT KULTŪRA.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tavo LRT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...