captcha

Jūsų klausimas priimtas

LRT taryba: atsakysime į visus klausimus

LRT taryba ketina artimiausiu metu, greičiausiai kitos savaitės pradžioje, pateikti atsakymus į LR Seimo narių pateiktus klausimus dėl LRT veiklos. LRT tarybai prieš dvi savaites adresuotą 66 Seimo narių, kurių absoliuti dauguma – valdančiosios Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos nariai, klausimų paketą sudaro 45 klausimai.  
LRT nuotr.
LRT nuotr.

Suprasdami LRT veiklos skaidrumo svarbą, Tarybos nariai įžvelgia ir galimą spaudimą visuomeniniam transliuotojui dėl programų turinio. „Regis, ne visi Seime suvokia LRT statusą. Atrodo, kad LRT traktuojamas ne kaip visuomeninis, o kaip valstybinis transliuotojas. Stebina klausimų apimtis ir prašomos pateikti informacijos mastai“, – teigia LRT tarybos pirmininkas prof. Žygintas Pečiulis.

Daugelį atsakymų, pasak Ž. Pečiulio, galima rasti paskutinėje, dar birželį Seimui pateiktoje LRT ataskaitoje, viešai prieinamuose tarybos nutarimuose, „Sodros“ interneto svetainėje. 

„Stengsimės kuo plačiau ir išsamiau atsakyti į klausimus, nors dalies informacijos neleidžia pateikti galiojantys teisės aktai. Atsakysime nepažeisdami Seimo priimtų įstatymų, konfidencialių sutarčių  punktų, pagal kuriuos negalima atskleisti informacijos be pasirašiusiųjų sutikimo. Tai, ką galime viešinti nepažeisdami teisės aktų, pateiksime išsamiai, nes neturime, ko slėpti“, – sako LRT tarybos pirmininkas. 

Visą informaciją Seimo nariams ir visuomenei planuojama pateikti kitos savaitės pradžioje.

Primename, kad LRT taryba klausimus iš pradžių pamatė spaudoje, o tik vėliau gavo elektroniniu paštu.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tavo LRT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close