captcha

Jūsų klausimas priimtas

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – Peliukų apžvalgos ir Beatos receptai

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.
LRT nuotr.
LRT nuotr.

Didžiausio mediatekos lankytojų susidomėjimo praėjusią savaitę sulaukė LRT.lt portalo naujiena – aktualijų apžvalgininkai Sūrskis ir Mauzeris. Peliukai dukart per dieną nuo pirmadienio iki ketvirtadienio komentuoja svarbiausius įvykius ir kitus nutikimus.

LRT TELEVIZIJOS žiūrovai neabejingi ir daugiaserijiniam filmui „Laisvės kaina. Partizanai“, primenančiam apie praėjusio amžiaus viduryje vykusias tris okupacijas ir masinius trėmimus, holokaustą, terorą, bandymą fiziškai ir dvasiškai sugniuždyti Lietuvą. Kartu – ir apie šioje tamsybėje sužydusias gėles: žmones, kurie, nebijodami mirties, vieną ranką ištiesė žydams, o į kitą paėmė ginklą, kad apgintų Lietuvos laisvę.

Žiūrovus prie ekranų masino ir kulinarinė laida „Beatos virtuvė“, kurioje šįkart svečiavosi LRT TELEVIZIJOS laidos „Mūsų gyvūnai“ kurėja Rasa Eilunavičienė, kitas nacionalinio transliuotojo veidas – Eglė Daugėlaitė – žiūrovams pristatė nekaloringo panakotos deserto receptą, o pati laidos vedėja Beata Nicholson pasiūlė pasigaminti rudeniui puikiai tinkantį troškinį.

Viena ilgaamžiškiasių LRT TELEVIZIJOS laidų „Keliai. Mašinos. Žmonės“ šįsyk žiūrovus sudomino pasakojimu apie pasikeitusias vairavimo egzamino taisykles. Būsimus vaiuotojus pasiekė žinia, kad parkavimosi egzaminas vyks nebe aikštelėse, kaip kad buvo įprasta, o gatvėse. Ši naujiena iškart sukėlė karštų diskusijų. Vieni pokyčiais džiaugiasi – esą, pagaliau būsimi vairuotojai išmoks automobilius statytis realiomis sąlygomis. Kiti stvėrėsi už galvų neabejodami, kad padaugės apdaužytų automobilių. Laidos reportažas – apie gudrybes, kurių stveriamasi norint išvengti mokomųjų automobilių savo kiemuose.

Antroji laidos tema – Geriausio Lietuvos vairuotojo konkursas, priviliojęs šimtus šalies vairuotojų. Nelengvoje kovoje konkurentai turėjo pademonstruoti visus savo gebėjimus: dalyviai grūmėsi gesindami degantį automobilį, darydami širdies masažą ir manevruodami bekele.

Į žiūrimiausių laidų penketuką praėjusią savaitę savaitę pateko ir atkuriamosios dokumentikos ciklas „Nematoma Lietuvos istorija“. Čia prisiminimais apie išskirtinį „tulpinių“ gaujos nusikaltimų tyrimą Panevėžyje dalinasi tuo metu dirbę policijos kriminalistai ir prokurorai.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tavo LRT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...