captcha

Jūsų klausimas priimtas

Populiariausia praėjusios savaitės laida – „Laba diena, Lietuva“

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.
LRT nuotr.
LRT nuotr.

LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“ praėjusią savaitę buvo populiariausia. Joje žiūrovai galėjo sužinoti apie būsto paskolų naujoves. Laidoje taip pat keltas klausimas, kaip užtikrinti žurnalistų saugumą. Pokalbio su politologu metu diskutuota apie tai, ar premjerui pavyks poste užbaigti šiuos metus. Taip pat – reportažas iš „Nacionalinės ekspedicijos“ kelionės ir tema apie liepžiedžius. Kitoje laidoje – tiesioginė „Laba diena, Lietuva“ transliacija iš Nidos. Joje kalbėta apie Donaldo Trumpo apsilankymą Hamburge, taip pat – Neringos aktualijas ir parašiutininkų sąskrydį prie Kauno.

Praėjusią savaitę aktyviai žiūrėta vaidybinio ispanų serialo „Seserys“ 82 serija.

„Žiniose“ pranešta apie Hamburge pasibaigusį didžiojo dvidešimtuko šalių vadovų susitikimą ir tai, ką parodys jo baigiamieji dokumentai. Pranešta apie tai, kad Rusija ir Jungtinės Valstijos susitarė dėl ugnies nutraukimo Sirijos Pietų regione. Joniškyje atidaryta rekonstruota Baltoji sinagoga. Informuota, kad žadėtas didesnis finansavimas už paslaugas universitetinių ligoninių kol kas nepasieks.

Aktualių pokalbių laidoje „Dėmesio centre“ kalbėta apie vieną svarbiausių šios vyriausybės reformų – urėdijų pertvarką, kuri vis labiau klimpsta Seime. Aplinkos ministerijos parengtam miškų įstatymui priešinasi ne tik dalis valdančiųjų, bet ir vis daugiau opozicijos atstovų. Ar ambicinga urėdijų reforma taps lemiamu išbandymu valdančiajai koalicijai? Apie tai laidoje kalbėjo Valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis, Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas ir Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų lyderis Gabrielius Landsbergis.

Laidoje „Laba diena, Lietuva“ pranešta apie tai, kad prieš ketverius metus Lietuva, pirmoji iš Baltijos šalių, stojo prie Europos Sąjungos Tarybos vadovavimo vairo. Dabar šis istorinis momentas atiteko Estijai. Kalbėta apie tai, kaip šiai užduočiai pasiruošė estai. Taip pat laidoje buvo galima išvysti reportažą apie tai, kad Ispanijos teismas nurodė iškelti siurrealizmo genijaus Salvadoro Dali palaikus, kad būtų ištirta tėvystės nustatymo byla, nes viena moteris tvirtina esanti vienintelė įžymybės duktė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tavo LRT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...