captcha

Jūsų klausimas priimtas

Praėjusią savaitę žiūrimiausia televizijos laida – „Klauskite daktaro“

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.
LRT nuotr.
LRT nuotr.

LRT TELEVIZIJOS laida apie sveikatą „Klauskite daktaro“ praėjusią savaitę buvo žiūrimiausia. Šioje laidoje žiūrovai galėjo išgirsti apie tai, kodėl kankina nemiga. Anot gydytojo Alvydo Unikausko, sakoma, kad miegas – auksinė grandinė, sujungianti sveikatą su kūnu. Laidoje jis įvardijo pagrindines priežastis, kurios neleidžia užmigti ir ką reikia daryti, kad pavyktų gerai pailsėti. Kita laidos tema – kosmetikos ir higienos priemonės, be kurių mes neįsivaizduojame savo kasdienybės.

Populiarioje ir žiūrovų mylimoje laidoje „Labas rytas, Lietuva“ klausta, ar mūsų erdvės ir miestai pritaikyti regėjimo negalią turintiems žmonėms? Taip pat, gydytoja patarė, ką daryti, kai nepavyksta išvengti vabzdžių įkandimų. Taip pat kalbėta apie susitarimą tarp Europos branduolinių mokslinių tyrimų organizacijos CERN ir Lietuvos, kuri tapo asocijuota valstybe nare. Kitoje laidoje keltas klausimas – ar Lietuvos pasienyje statomos tvoros realiai gali pažaboti kontrabandą ir apsaugoti nuo nelegalios migracijos? Pasidalinta naudingais patarimais, kaip tinkamai išsirinkti vasarinę avalynę.

Žiūrovai taip pat aktyviai žiūrėjo Europos kultūros žurnalą „Euromaxx“. Šioje laidoje – šeši reportažai iš šešių Europos valstybių pradedant nuo Švedijos, baigiant Kipru. „Euromaxx“ kūrėjai pasakojo apie Stokholme duris ką tik atvėrusį Vikingų muziejų, keliones po Amsterdamą dviračiu, madingus aksesuarus, gaminamus iš ananasų, šiuolaikišką vilą iš betono vamzdžių, apie geriausią pasaulyje virtuvės šefę – Aną Roš ir tirolietišką trijulę: itališkus mėsos virtinius.

„Žiniose“ pranešta apie avarinę Gedimino kalno situaciją ir tai, kokie skubūs gelbėjimo darbai ruošiami atlikti. Informuota apie Vilniuje vykusias arkivyskupo ir kankinio Teofiliaus Matulionio beatifikacijos iškilmės. Užsienio naujienose pranešta apie Irako pajėgas, kurios istorinėje Mosulo miesto širdyje apsupo džihadistus ir po aštuonių mėnesių kovos priartėjo prie pergalės.

Laidoje „Gyvenimas“ – tėviški muzikos atlikėjo Aro Vėberio rūpesčiai gimus trečiajam vaikui – sūnui Nojui. Kita tema – lietuvio nuotraukose įamžintas gyvūnų gėdos jausmas pavergė pasaulį. Parą kasta trijų metrų gylio duobė, storas stiklas ir tik sekundė auksiniam kadrui pagauti. Dar viena laidos tema – vietoje darbo Seime – gyvenimas Tailando džiunglėse.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tavo LRT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...