captcha

Jūsų klausimas priimtas

Nuo 12 val. per LRT RADIJĄ – tiesioginė transliacija iš Alantos

LRT RADIJAS keliauja  į Aukštaitiją ir Joninių išvakarėse transliuos net keturių valandų laidą iš Alantos. LRT RADIJO kilnojamosios studijos autobusiukas nuo 12 val. įsikurs Alantos dvaro kieme. Tiesioginės vaizdo transliacijos nuoroda.
Alantos dvaras, Wikipedia nuotr.
Alantos dvaras, Wikipedia nuotr.

Apie Alantą, „alantokus“, šio krašto žmonių ir svečių gyvenimą su pašnekovais bendraus Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas. 

Šioje išvykoje prie LRT RADIJO kolegų prisijungs ir stoties LRT KLASIKA žurnalistės Birutė Rutkauskaitė ir Inga Janiulytė. Jos prie mikrofonų sės nuo 14 val. ir su svečiais  kalbėsis apie tai, ar šešiasdešimtmetį mininti „Santaros-Šviesos“ organizacija dar aktuali šiandien.

Liepos mėnesį LRT RADIJO vasaros transliacijų komanda dar užsuks į Dreverną bei Anykščius, rugpjūčio viduryje pakvies aplankyti Visaginą, o rugsėjo 8 d. kelionių ciklą užbaigs Kėdainiuose.

Vienuoliktąjį kelionių sezoną transliuoja LRT RADIJAS ir LRT KLASIKA. Laidas galima ne tik girdėti, bet ir stebėti LRT.lt portale.

Tiesioginė transliacija iš Alantos birželio 23d., penktadienį nuo 12.12 val iki 16.00 val. – per LRT RADIJĄ ir LRT KLASIKĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tavo LRT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...