captcha

Jūsų klausimas priimtas

A. Siaurusevičius „Laisvės vėliavnešiuose“: V. Kernagis buvo laisvas gūdžiausiais laikais

Jau šį sekmadienį 18 val. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laisvės vėliavnešiai“ už tai, ką padarė dėl Lietuvos laisvės, maestro Vytautui Kernagiui „ačiū“ tars jo bičiulis žurnalistas, Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos vadovas Audrius Siaurusevičius.
Laidos vedėja Liepa Rimkevičienė, muzikos klubo „Anapilis
Laidos vedėja Liepa Rimkevičienė, muzikos klubo „Anapilis" įkūrėjas Romas Kisielis, LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius. LRT nuotr.

Lietuvos trispalvė, kaip padėkos ženklas, prieš devynerius metus iškeliavusiam maestro suplevėsuos prie Palangos muzikinio klubo „Anapilis“, nes būtent čia V. Kernagis labai dažnai rengdavo koncertus sausakimšoje salėje.

Anot maestro bičiulio A. Siaurusevičiaus, V. Kernagis buvo laisvas ir gūdžiais sovietiniais laikais. Kai dažnas kurdavo tarybines iliuzijas šlovinančias eiles, V. Kernagis ieškojo groteskiškų tekstų savo dainoms, kaip akibrokšto sovietinei ideologijai.

Sąjūdžio metais, tuo metu dar vienas kito nepažinodami, žinomas atlikėjas V. Kernagis ir jaunas „Laisvosios Europos“ korespondentas A. Siaurusevičius aktyviai dalyvavo tuose pačiuose Lietuvai reikšminguose įvykiuose. V Kernagis savo dainomis įkvėpdavo tautą burtis ir nepasiduoti, o A. Siaurusevičius informuodavo pasaulį apie svarbiausius įvykius, vykstančius nepriklausomybės siekiančioje šalyje.

Šį sekmadienį laidoje „Laisvės vėliavnešiai“ – jautri draugystės istorija ir pokalbis apie laisvę nelaisvėje.

LRT TV laida „Laisvės vėliavnešiai“ gegužės 28 d. 18 val. Laidą veda Liepa Rimkevičienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tavo LRT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...