captcha

Jūsų klausimas priimtas

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – prisiminimai apie aktorių D. Mertiną

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.
Serialo „Giminės. Gyvenimas tęsiasi“ stop kadras
Serialo „Giminės. Gyvenimas tęsiasi“ stop kadras

Praėjusią savaitę serialo „Giminės“ pirmoji serija buvo žiūrimiausia. Serija pasirodė 1993 metais sausio 1 dieną. Joje visi giminės suvažiuoja į Tėvo aštuoniasdešimtmetį ir sužino jo sprendimą atiduoti žemę savo brolio anūkui Sauliui. Seriale „Giminės“ pasakojama Šepučių giminės istorija, žmonių, susijusių giminystės ryšiais, gyvenimas ir likimai. Serialo scenarijaus autorius B. Bušma, režisierius S. Vosylius.

Tarp daugiausiai žiūrovų dėmesio sulaukusių laidų taip pat buvo ir „Vakaro autografas“. Beprasidedant 2004 metams studijoje susitiko didžioji dalis serialo „Giminės“ kūrybinės grupės: režisierius Saulius Vosylius, vadybininkas Arvydas Ilginis, scenarijaus autorius Bronius Bušma, aktoriai Vaiva Mainelytė, Antanas Šurna, Dalius Mertinas, Gediminas Girdvainis, Vidas Petkevičius, Regina Varnaitė, Rimgaudas Karvelis, Ilona Balsytė. Laidoje kalbėta apie vieno populiariausių lietuviško serialo kūrybinį kelią, kūrėjai ir aktoriai prisiminė gražiausias serialo akimirkas.

Daugybė žiūrovų klausė 2014 metais aktorius Daliaus Mertino pasirodžiusio interviu laidoje „Gyvenimas“. Aktorius pasakojo apie santuoką su Prezidento dukra, nuolatinę kovą su vėžiu ir tai, apie ką prakalbus akyse jam pasirodo ašaros.

Didelio žiūrimumo sulaukė labdaringos akcijos „Maltiečių sriuba 2014“ baigiamasis koncertas. Vakaro vedėjai – aktorius Dalius Mertinas ir LRT TELEVIZIJOS žurnalistė, laidų vedėja Eglė Daugėlaitė.

Žiūrovai taip pat mielai žiūrėjo laidą „Klauskite daktaro“. Šioje laidoje gydytojas Alvydas Unikauskas kalbėjo apie sveikos mitybos ir sporto reikšmę tobulinant figūrą.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tavo LRT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...