captcha

Jūsų klausimas priimtas

D. Kutraitė: vieno žmogaus laikyti televizijos ikona negalima

Per 60 metų LRT televizijos eteryje darbavosi daug žurnalistų ir laidų vedėjų, kai kurie jų tapo televizijos ikonomis ne tik žiūrovams, bet ir įkvėpimu kolegoms. Artėjant šešiasdešimtmečio minėjimui, LRT televizijos veidai dalinasi, kuo žavisi labiausiai.
V. Radžiūno (LRT) nuotr.
V. Radžiūno (LRT) nuotr.

Pokalbių laidų apie gyvenimą pradininkė Lietuvoje, darbą televizijoje pradėjusi 1975-aisiais, Dalia Kutraitė-Giedraitienė įsitikinusi, kad vieno žmogaus laikyti ikona, arba rinkti vienos visų laikų žvaigždės negalima.  

„Norėčiau pasakyti, kad yra labai daug žmonių, kuriuos aš prisimenu iš darbo televizijoje metų: ir redaktorė Aldona Šimaitytė, kuri sukūrė „Dainų dainelę“, gyvuojančią iki dabar, ir vaikų piešinių konkurso „Mano pasaulis“ sumanytoja Danutė Pročkytė-Žumbakienė, kuri čia darbavosi ištisus dešimtmečius. Galų gale paminėti būtina Algimantą Čekuolį, gražiausi prisiminimai išlikę ir apie diktores Daną Rutkutę ir Gražiną Bigelytę.

Puikiai atsimenu ir šviesios atminties režisierę Militą Bazevičiūtę, kurios dabar gal jau niekas nebeatsimena, bet anuomet ji buvo labai išradinga jaunimo laidų, konkursų režisierė. Ir aš tik pradedu vardinti. Tuo dar vieną kartą noriu pasakyti, kad vienintelės ikonos nėra, bet yra labai daug šviesių profesionalų, vertų atsiminimo“, – tikina D. Kutraitė-Giedraitienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tavo LRT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...