captcha

Jūsų klausimas priimtas

LRT interneto svetainė vaikams nominuota LOGIN apdovanojimui

Didžiausio Baltijos šalyse technologijų ir inovacijų festivalio LOGIN 2017 apdovanojimams nominuotas Lietuvos nacionalinio transliuotojo projektas – interneto svetainė vaikams. Už jį kviečiame balsuoti festivalio tinklapyje.
LRT stop kadras
LRT stop kadras

LRT.lt/vaikams – tai saugaus interneto erdvė, kurioje vaikai gali pažinti pasaulį ir pramogauti. Puslapis pritaikytas trims amžiaus grupėms: ikimokyklinukams, pradinių ir vyresnių klasių mokiniams.

Kiekviena amžiaus grupė svetainėje gali rasti konkrečiai jai pritaikytą turinį. Puslapyje galima rasti lavinančių žaidimų, pasakų, įvairių grojaraščių, rankdarbių bei kalbų pamokų, mokslo atradimų ir eksperimentų.

LRT projektą rasti ir už jį balsuoti galima paspaudus šią nuorodą.

Nacionalinis transliuotojas šeštąjį kartą vykstančio LOGIN apdovanojimuose dalyvauja jau ketvirtą kartą. 2016-aisiais LRT pelnė du apdovanojimus – mobiliųjų programėlių kategorijoje nugalėjo „Auksinis protas“, o „YouTube“ tinklo kategorijoje – LRT „YouTube“ paskyra. 2014-aisiais LRT atiteko 4 LOGIN apdovanojimai: už koncertų serijos „LRT OPUS Ore“ ir konferencijos „TEDxVilnius“ tiesiogines vaizdo transliacijas, už nuopelnus internete pagerbti du LRT laidų vedėjai – Algimantas Čekuolis ir Audrius Rakauskas-Gustavas. 2013-aisiais portalas LRT.lt LOGIN buvo apdovanotas kaip geriausias metų tinklalapis.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tavo LRT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...