captcha

Jūsų klausimas priimtas

Pirmadienį vakare – finalinė „Laisvės kaina. Savanoriai“ serija

Istorinis karinis daugiaserijinis filmas „Laisvės kaina. Savanoriai“ priartėjo prie kulminacijos – pirmadienį vakare per LRT TELEVIZIJĄ bus rodoma paskutinė – 12-oji serija.
„Fotogenijai“ nuotr.
„Fotogenijai“ nuotr.

Nemažo populiarumo susilaukęs prodiuserių kompanijos „Videometra“ darbas pasakoja apie Lietuvos Nepriklausomybės Akto pasirašymo aplinkybes. Visu šimtmečiu atgal nukeliantis serialas atskleidžia ne tik didingą mūsų šalies istoriją, bet ir draugystės bei meilės dramą, nuožmią laisvės ir tikslo siekimo kovą. Filmo kūrėjai pasakoja, kad „Laisvės kaina. Savanoriai“ buvo kuriamas norint pažymėti ypatingą progą ir yra skirtas paminėti šimtosioms Lietuvos Nepriklausomybės Akto pasirašymo metinėms.

Sauliaus Balandžio režisuojamame daugiaserijiniame filme vaidmenis kuria žymiausi šalies aktoriai: Toma Vaškevičiūtė, Eglė Špokaitė, Darius Meškauskas, Mykolas Vildžiūnas, Jokūbas Bareikis, Algirdas Gradauskas, Marius Repšys. Seriale taip pat vaidina Nerijus Gadliauskas, Andrius Bialobžeskis, Vytautas Tomkus, Liubomiras Laucevičius, Šarūnas Puidokas ir kiti žinomi aktoriai. 

Paskutinė serialo serija per LRT TELEVIZIJĄ ir portalą LRT.lt bus rodoma pirmadienį, 21:50 val.

Naujausia „Laisvės kaina. Savanoriai“ serija: 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tavo LRT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...