captcha

Jūsų klausimas priimtas

Paskutinė 2016-ųjų „Laba diena, Lietuva“: metai pagal D. Grybauskaitę

Paskutinėje šių metų LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“  –  išskirtinis prezidentės Dalios Grybauskaitės interviu apie svarbiausius 2016-ųjų Lietuvos bei pasaulio įvykius. Esminiu šalies vidaus politikos įvykiu prezidentė įvardijo spalį vykusius Seimo rinkimus.
LRT nuotr.
LRT nuotr.

Pasak šalies vadovės, 2016-ais netrūko įvairių politinių skandalų – „Vijūnėlės dvaro“ ar „auksinių šaukštų“ pirkimo istorijų. Politinės korupcijos bylos sukrėtė ir buvusios valdančiosios daugumos partijas, tačiau, šalies vadovės manymu, taip valstybė valėsi ir keitėsi, o didžiausias laimėjimas – Seimo rinkimai.

„Tai didžiulė galimybė Lietuvai ir dar didesnė atsakomybė šiems naujiems žmonėms, kurie atėjo, nes pasitikėjimas žmonių įdėtas į juos didžiulis. Jeigu dabar vėl mūsų žmonės nusiviltų naujais politikais, tai kažin ar jau turėtume gerą perspektyvą“, – interviu teigia D. Grybauskaitė.

Keičiasi ne tik Lietuva, bet ir visas pasaulis, sako prezidentė.  Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento rinkimai, Didžiosios Britanijos sprendimas trauktis iš Europos Sąjungos rodo, kad pokyčiai jau vyksta, o tendencija panaši: žmonės balsuoja prieš dabartinę situaciją. Metai nors ir sunkūs, tačiau gerų rezultatų taip pat nemažai. Kaip vieną didžiausių prezidentė įvardija ir papildomas saugumo garantijas mūsų šaliai – po mėnesio atvyksiantį NATO batalioną.

„Matome, kad Lietuva – kaip ir Jungtinės Valstijos, kaip ir visos kitos šalys, esame globalaus pasaulio dalis ir mūsų žmonės reaguoja labai panašiai į iššūkius, į grėsmes, ir ypač į išorines“, – sako D. Grybauskaitė.

Visas prezidentės D. Grybauskaitės interviu, kurį parengė žurnalistė Reda Gilytė – gruodžio 30 d., penktadienį, laidoje „Laba diena, Lietuva“ nuo 14.00 val. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tavo LRT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...