captcha

Jūsų klausimas priimtas

Konkurso „Žmogus ir aplinka“ nugalėtoja – LRT RADIJO žurnalistė V. Pilibaitytė

Aplinkos ministerijoje įteikti apdovanojimai tradicinio žurnalistų kūrybinio konkurso „Žmogus ir aplinka“ laimėtojams. Konkursą rengia Aplinkos ministerija ir Lietuvos žurnalistų sąjunga (LŽS). Pirmąją vietą konkurse iškovojo LRT RADIJO žurnalistė Vaida Pilibaitytė. 
Aplinkos ministerijos nuotr.
Aplinkos ministerijos nuotr.

Vertinimo komisija, kuriai vadovavo Interneto žiniasklaidos asociacijos pirmininkė Aistė Žilinskienė, pirmąją vietą nutarė skirti V. Pilibaitytei už LRT RADIJO laidą „Vienkartinė planeta: neišmoktos Černobylio pamokos“. 

Antrąją vietą pelnė Arūnas Marcinkevičius už straipsnį „Šiukšlių vamzdžiai: patogumas ar problema?“, paskelbtą savaitiniame žurnale „Savaitė“. Trečioji vieta atiteko Jūratei Mičiulienei už straipsnį „Dieną naktį žvėrių apsupty“, paskelbtą laikraštyje „Lietuvos žinios“.

Nugalėtojus pasveikino aplinkos ministras Kęstutis Navickas ir LŽS pirmininkas Dainius Radzevičius.

Šiemetinis konkursas „Žmogus ir aplinka“ – jau keturioliktasis. Sumanymas rengti tokį kasmetį konkursą gimė siekiant skatinti žurnalistus, kad profesionaliai ir kūrybiškai supažindintų su aplinkos apsaugos, statybos ir būsto plėtros aktualijomis, keltų svarbiausias šių sričių problemas ir skleistų patirtį, kaip jos sprendžiamos, ugdytų žmonių ekologinį sąmoningumą.

Šiemet konkursui buvo pateiktas 81 darbas. Tai 30 autorių spaudoje ir internetinėje žiniasklaidoje skelbti straipsniai, vaizdo reportažai, per radiją transliuotos laidos.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tavo LRT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close