Tavo LRT

2016.12.10 13:02

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – chamiškas elgesys kelyje

LRT.lt2016.12.10 13:02

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Didžiausio mediatekos lankytojų susidomėjimo praėjusią savaitę sulaukė LRT TELEVIZIJOS laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“. Pirmoji laidos tema – chamiškas elgesys kelyje, kuris ne tik rodo nepagarbą, bet neretai ir skaudžiai paliečia kitus eismo dalyvius. Laidos kūrybinė komanda aiškinosi, kaip mokoma vairavimo kultūros ir ar tikrai iki vakarietiškos vairavimo kultūros mums dar labai toli.

Antroji laidos tema – automobilio paruošimas žiemai. Laidos kūrėjai primena, kad atėjus šaltajam sezonui būtina pasikeisti ne tik automobilio padangas, bet ir langų plovimo skystį. Laidoje pasakojama, kokie langų plovimo skysčiai ne tik yra neveiksmingi, bet ir kenkia automobiliui, bei aiškintasi, ar namuose gamintas langų plovimo skystis yra geresnis už pirktinį.

LRT mediatekos lankytojus nuolat domina ir sveikatos temos, aptariamos laidoje „Klauskite daktaro“. Šįkart gydytojas Alvydas Unikauskas dalijo patarimus moterims, kaip atsikratyti riebalų po liemenėle. Antroje laidos dalyje profesorius pasakojo apie lėtinį nuovargį, kamuojantį daugiau nei 200 mln. žmonių visame pasaulyje. Gydytojo teigimu, kasdien pasaulyje užfiksuojama maždaug tūkstantis naujų sindromo atvejų. 

Dar vienoje didelio dėmesio sulaukusioje „Klauskite daktaro“ laidoje profesorius pasakojo, kokie populiarūs sveikatos patarimai, kurių tėvai moko savo vaikus, yra visiškai klaidingi. Taip pat gydytojas aiškino, kokių vitaminų būtina gauti žmogaus organizmui šaltuoju metų laiku.

Ryto laidoje „Labas rytas, Lietuva“, su kuria rytą pradeda dažnas mūsų šalies gyventojas, dietologė pasakojo apie advento pasninką, pristatyta knyga „Triušiukai ir žiema“, solinę karjerą pradėjęs grupės „Žalvarinis“ lyderis Robertas Semeniukas studijoje pristatė naują vaizdo klipą, o treneris demonstravo pratimus pilvo presui.

Daug kartų peržiūrėta ir šventinė „Labas rytas, Lietuva“ laida, kurioje buvo minima 29 metų laidos sukaktis. Vedėjai Ignas Krupavičius ir Eglė Daugėlaitė atsakinėjo į žiūrovų klausimus, transliavo iš neįprastų vietų – LRT koridorių ir grimo kambario, kuriame tuo metu eteriui ruošėsi aktorius Rolandas Kazlas.

LRT RADIJO laidoje „Kultūros savaitė“ – susitikimai su režisiere Ulrike Ottinger, pristačiusią 12 val. trukmės filmą „Chamisso šešėlis“, kurį išvydo „Scanoramos“ žiūrovai, reportažas apie dailininkų mėgtą susibūrimo vietą – Šiuolaikinio meno centro kavinę. Taip pat pristatytas Kęstučio Navako romanas „Vyno kopija“, dalyvaujantis „Metų knygos rinkimuose“.

Nemažo LRT TELEVIZIJOS žiūrovų dėmesio sulaukė ir naujojo istorinio serialo „Laisvės kaina. Savanoriai“ pirmoji serija. Serialas pasakoja apie 1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Nepriklausomybės Akto pasirašymą ir kitus po šio svarbaus Lietuvai įvykio sekusius istorinius faktus.

1. „Keliai. Mašinos. Žmonės“

2. „Klauskite daktaro“

3. „Labas rytas, Lietuva“

4. „Kultūros savaitė“

5. „Laisvės kaina. Savanoriai“

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius