Tavo LRT

2016.11.08 20:35

Amerikos prezidento rinkimai – tiesiogiai LRT korespondentų akimis

LRT.lt2016.11.08 20:35

Antradienį prasidėjo galingiausios pasaulio šalies vadovo rinkimai. Ką pasirinks amerikiečiai 45-uoju savo prezidentu – politikos veteranę demokratę Hillary Clinton ar ambicingą verslo magnatą respublikoną Donaldą Trumpą? Aktualiausia informacija apie JAV prezidento rinkimus – visose LRT RADIJO ir LRT TELEVIZIJOS žinių laidose.

Jungtinėse Valstijose dirba ir rinkimus iš arti stebi LRT žurnalistų komanda – Laura Tautvaišaitė, Vykintas Pugačiauskas ir Edvardas Špokas.

Labiausiai tikėtina, kad rinkimų rezultatai paaiškės ankstų trečiadienio rytą Lietuvos laiku. Naujausią informaciją apie tai, ką pasirinko amerikiečiai, kviečiame trečiadienį išgirsti LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas“ (vedėja Eglė Daugėlaitė). Bus tiesiogiai jungiamasi su LRT korespondentais Jungtinėse Valstijose, taip pat studijoje įžvalgomis dalysis politologas Linas Kojala. Be to, LRT komanda dirbs ir JAV ambasadoje Lietuvoje, kur taip pat bus laukiama rinkimų rezultatų.

Trečiadienį 10 val. ryte LRT RADIJAS transliuos specialią laidą (vedėja Eglė Rašimaitė) JAV prezidento rinkimų rezultatams aptarti. Laidos svečiai: VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto politologas L. Kojala, Amerikos lietuvis, politologas, buvęs „Laisvosios Europos“ radijo bendradarbis Darius Udrys, „Danske Bank“ Finansų rinkų departamento direktorė Giedrė Gečiauskienė.